Android

Günün Android Uygulaması: DU Speed Booster

Yazar Eren Can

du-speed-booster

Cihazınızın performansını arttıracak bir android uygulaması. Bu uygulama sayesinde Android cihazınızın performansını %60 oranında arttırabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir uygulamadır.Uygulamanın popüler olarak kullanılan pil tasarruf özelliği ile batarya ömrünü %70 arttırabilirsiniz. Ayrıca o an çalışan gereksiz uygulamaları kapatabilir ve cihazda yer işgal eden gereksiz dosyaları kolay bir şekilde silebilirsiniz. Oyun hızlandırıcı özelliğini kullanarak takılma, donma gibi problemlerden kurtulabilirsiniz.

1. Oyunları daha hızlı ve takılmadan oynayabilmeniz için Game Booster modülü hizmetinizde! Sistem kaynaklarını en optimum duruma getirerek oyun performansınızı yükseltebilirsiniz.

2. Tek tuşla optimizasyon düğmesini kullanarak o an arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatarak cihazınızı hızlandırabilirsiniz.

3. Android cihazınızın bellek hızını yükseltmek ve boş alan açmak için çöp temizleyicisini kullanarak gereksiz dosyaları silebilirsiniz.

4. Herhangi bir performans düşüşüne olanak sağlamamak için, cihazınıza yüklediğiniz uygulamaları daha sağlıklı bir şekilde organize edebilirsiniz.

[button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dianxinos.optimizer.duplay&hl=tr” target=”e.g. _blank or _self” style=”e.g. green” size=”e.g. small, medium, large”] yükle [/button]

Android Uygulama İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.