Teknoloji-İnternet

Dünyada ZenMate Kullanım Sıralaması

Yazar Eren Can

ZenMate, dünyada kullanan ülke sıralamalarını açıkladı. Türkiye ise 6. sırada yer alıyor.

ZenMate adlı uygulumada rekor bir kullanıcı sayısı ile artmaya devam ediyor.

ZenMate 180 farklı ülkeden toplamda 12 milyon kullanıcıya sahip. Chrome, Firefox ve Opera web tarayıcılarında eklenti olarak kullandıkları ZenMate, Android ve iOS platformlarında da bulunmakta.

ZenMate uygulamasını en çok kullanan ülkeler arasında Türkiye, 6.sırada yer alıyor.

:: ZenMate VPN uygulamasıdır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

5 Yorum

    • ZenMate VPN uygulamasıdır. VPN internette gerçekleştirdiğiniz her harekette dijital izler bırakmadan, mahremiyetinizi koruyarak kısıtlama olmaksızın tüm internet sitelerine özgürce erişim sağlamanızı sağlayan bir alt yapıdır.

  • Bende kullanıyorum. Kullanımının kolay olması ve bağlantı hızlarının gayet iyi olması + ücretsiz olması gayet güzel. Yeni gelen premium özelliği ile ücretli ek özelliklerde sunuyor ama ücretsiz kullanımda birkaç tane ülke seçeneği mevcut ve ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor. Ben chrome extension olarak kullanıyorum ios için olduğunu bilmiyordum araştırıp, onu da yükleyeceğim. Ip adresinizin takip edilmesini istemediğiniz forumlarda veya iletişim formlarında gayet iş görüyor. Hatta bazen internet yavaşladığında açıyorum onda bile faydasını görüyorum.

  • son zamanlarda adını fazla duymaya başladım ama inceleme şansım olmamıştı bu yazıdan sonra yukardaki faydalarınıda gördükten sonra ve ücretsiz olması dikkate değer bir konu oldu.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.