Promotion

Dyson Süpürgeniz mi Arızalandı? Bizi Arayın 444 88 48

Yazar Eren Can

Evin temizliğinden ve görünümden sorumlu olabilecek en büyük yardımcı araç elektrikli süpürgelerdir. İlk elektrik süpürgeleri oldukça ilkel, büyük ve gürültülüydü. İşleyiş prensibine göre de torbalı elektrikli süpürgeleri tek süpürge türüydü. Daha sonra şarjlı, torbasız, daha az ses çıkaran, tasarruflu birçok süpürge modeli çıktı. Bu değişen elektrikli süpürgelerin modern yüzünü ise Dyson markası olarak görebiliyoruz.

Özellikle şarjlı ve kolay taşınabilir elektrikli süpürgelerde çok popüler olan Dyson markası, yetkili ya da özel teknik servis hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini yakalamaya çalışan bir marka. Bu nedenle ilk hedefi Dyson teknik servislerini yaygınlaştırmak olan marka, bunun için yedek parça temini gibi durumları kolaylaştırmaya çalışıyor. İlk aşamada yetkili servisi yetersiz kaldığı için, şuan özel servisler daha çok tercih ediliyor.

İstanbul Dyson Servisleri konusunda biraz daha şanslı sayılabilir. Kalabalık olmanın verdiği durum ile hemen her ilçede bir adet Dyson servisi bulabilirsiniz. Beykoz Dyson Servisi‘nden Sarıyer, Şişli, Beşiktaş gibi ilçelere kadar, her ilçede birkaç tane bile bulabilirsiniz.

İşlev olarak teknik servislerin olması oldukça önemli. Her ne kadar genel eğilim bozulan ürünlerin yerine yenisini almak olsa da, birçok kesim aynı elektrik süpürgesini yıllarca kullanmak ister. Doğal olarak bozulduğunda da yaptırıp kullanmak daha cazip gelir. Her modelin işleyiş prensibi de farklı olduğundan tamir için farklı uzmanlıklar gerekiyor. Bu nedenle işinin ehli bir servis çok önemlidir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Teknolojiyi, sinemayı ve oyun dünyasını yakından takip etmektedir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.