En Başarılı Lazer Epilasyon İstanbul Merkezleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

En Başarılı Lazer Epilasyon İstanbul Merkezleri

Lazer epilasyon İstanbul ve çevre illerden gelen ziyaretçiler ile rağbete konu olmaktadır. Buz Lazer teknolojisinin geliştirilmesiyle birlikte, artık lazer epilasyon alanında başarı oranı %90’ların üzerine çıkmıştır. Soprano ICE cihazının etkili başarısını kullanarak müşterilerine başarı garantisi veren Buz Lazer Epilasyon İstanbul ilinin haricinde birçok ilde hizmet vermeye başlamıştır. Web sitemiz üzerinden tüm bu illeri öğrenebilir, size en yakın Buz Lazer merkezine ulaşabilirsiniz. Acısız ve ağrısız seanslar sonucunda istenmeyen tüylerinizden ve kıllarınızdan kurtulmanın en etkili yolu olan Buz Lazer, 2014 yılından günümüze kadar önemli bir büyüme göstererek, sektörün lider ismi olmayı başarmıştır. Lazer epilasyon İstanbul için önemli bir sektör haline gelse de, Ankara, İzmir, Bursa ve diğer büyük şehirlerde de gelişmeye devam etmektedir.

Erkek göğüs lazer epilasyon yöntemlerinden en etkili olan Buz Lazer’dir. Soprano ICE cihazının üstün teknolojik özellikleri kullanılarak buz uçlar ile derinlemesine çözüm sağlar. Erkeklerde özellikle göğüs bölgesinde tercih edilen bu yöntem ile hayallerinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz. İstenmeyen kalın kıllardan ince tüylere kadar tüm istenmeyen materyallerin temizliği yapılabilir. 2014 yılının sonlarından günümüze kadar önemli bir gelişme gösteren Buz Lazer, erkek göğüs lazer epilasyon alanında olduğu gibi bayanlarda da etkili bir yöntemdir. Sadece 6-8 seans arasında tüm istenmeyen tüylere %100 garanti çözüm getirebilirsiniz. Erkek göğüs lazer epilasyon uygulamaları tıpkı bir dinlendirici masaj gibi konforlu olacaktır. Acı ve ağrı gibi istenmeyen durumlar görülmez.

Erkeklerde lazer epilasyon bilindiği üzere daha meşakkatli bir uygulamadır. Erkeklerin kıl ve tüy kökleri bayanlara göre daha kalın ve sıkıdır. Bu da yöntemin etkili olmasını gerektirir. Son yıllarda üst düzey teknoloji ile geliştirilen hem Avrupa’da hem de Türkiye’de yaygınlaşan Buz Lazer, Soprano ICE cihazının buz uçları ile derinlemesine temizler. Erkeklerde lazer epilasyon farkını hissedeceğiniz Buz Lazer, ilk uygulamadan itibaren sizi şaşırtmayı başaracaktır. Ortalama 35 dakika süren seanslarda kesinlikle acı ve ağrı gibi durumlar oluşmaz. Son derece acısız ve hızlı bir yöntemdir. 810 nm dalga boyları ile en ideal lazer epilasyon tekniğidir. Erkeklerde lazer epilasyon yapılabilecek merkezlerimize ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilir, aklınıza takılan soruları bize iletebilirsiniz.

Yorum Yapın