Teknoloji-İnternet

En Başarılı Teknoloji Siteleri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Türkiye’de yayın yapan ve teknoloji konusunda paylaşım yapan en iyi türk teknoloji sitelerini sizler için listeledik. İnternette bu konuda birçok makale bulunuyor ama hiçbiri güncel değil. 2016 yılında teknolojiyi yakından takip edenlerin favorilerine eklemeleri gereken teknoloji siteleri burada.

1 . ShiftDelete.Net

Kuşkusuz teknoloji denince aklımıza ilk gelen google aramalarında da karşımıza ilk sırada çıkan ShiftDelete.Net listemizin en başında yer alıyor. ShiftDelete, pc, mobil, otomobil gibi tüm teknolojik ürünler hakkında hızlı ve doğru paylaşımları ile dikkat çekiyor.

2. DonanımHaber.Com

DonanımHaber, daha çok forum bölümü ile dikkat çekiyor. Geniş ve deneyimli bir kullanıcı yapısına sahip olan donanımhaber forum bölümü özellikle aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz türkiye’nin en iyi teknoloji forumuna sahip.

3. Teloji.com

Teloji.Com sitesi adından da içeriğini belli ediyor. Günümüzün en fazla kullanılan teknojisi olan mobil teknoloji üzerine kurulu olan site mobil cihazlar üzerine yayın yapıyor. Akıllı telefonlarla ilgili aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabileceğiniz sitede telefon özellikleri, uygulamalar, mobil oyunlar, operatörler gibi konularda güncel bilgiler paylaşılıyor.

4. WebTekno.com

Webtekno özellikle youtube kanalı ile dikkat çekiyor. Komik kişiliklere sahip yazar kadrosuyla hazırladıkları eğlenceli videolarla teknoloji haberlerine eğlenceli bir bakış açısı getiriyor. Ancak kendilerini bazen teknolojiden uzak abzurt haber yaptıklarını için eleştirmeden geçemeyeceğim.

5. MaxiCep.Com

Maxicep sitesi de teloji.com gibi mobil teknoloji üzerine kurulu. Akıllı telefonlar hakkında bilgiler paylaşılan site bu yıl tema değişimine gitti ve arama motorunda oldukça geriledi. Ancak yinede kategorisinde başarılı bir teknoloji sitesi.

6 Comments

  1. sıralama çok doğru olmuş güncel olarak konuların takip edilmesi ayrıcalıklı bir hizmettir bence.

  2. Süleyman Aytunç Reply

    İçlerinde bir tek teolojiyi bilmiyordum. Diğer siteler yıllanmış, Türkiye’nin lider teknoloji sitelerinden biri zaten.

  3. şifdelete çok başarılı bulduğum ve uzmanları bol olan bir site çok zaman oradan yararlandığım oluyor.

  4. Veli Bakır Reply

    Hemen hemen hepsini biliyorum bu sitelerin. İnsanlar artık haber izlemek yerine bu tür siteleri takip etmeye başladı.

  5. Eksik olarak teknocard.com ekleyebilirsiniz. Güncel mobil teknoloji haberleri sunuyor.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.