Tanıtım

En çok dikkat çeken oyunlar hangileri

Pinterest LinkedIn Tumblr

İnternet dünyası kapsadığı bilgiler ve alternatifleri ile çok büyük bir yere sahiptir. İnternet üzerinden istediğimiz bir dosyaya çeşitli alternatifler ile ulaşabildiğimiz gibi eğlence gibi aktiviteler yapacak olursa çok fazla alternatif oyun arasından seçim yapmamız gerekmektedir. Birçok çeşit oyun bulunmakta ve bu oyunların bazıları fazlaca ilgi almaktadır. Özellikle internetin her eve girdiği bu yıllarda online oyunlar adı ile ortaya çıkan yeni bir kategori ile oyun oynamak daha eğlenceli bir hale gelmektedir.

Online oyunları oynamanın en güzel yanı rakibinizin sizin gibi bir insan olmasıdır. Arkadaşlarınıza karşı veya onlarla birlikte karşı takımı yenme mücadelesi eğlenceli ve güzel olarak algılanmaktadır. Buna örnek verecek olursak Wolfteam oyunu iyi bir seçim olacaktır.  Her ne kadar Wolfteam kayıt sayısının gün geçtikçe azalmaya başlamış olması oyunu olumsuz etkilese de oyun kullanıcı bakımından büyük bir başarı yakalamıştır. Ancak son çıka yeni oyunlar ile u sayı azalmaya başlamıştır. Yinede oyun çok oynanan oyunlar arasında yer almakta ve eğlenceli haritaları ile oynayanlara zevk vermektedir. Bunun yanında oyunun oyuncu kaybetmesinde en etkili sebeplerden birisi ise League of Legends oyunun gündeme gelmesidir. Oyun Türkiye çapında çok önemli bir yere sahiptir. Türkçe desteği sayesinde ve oyunun eğitimleri dâhil Türkçe olarak hazırlanmasıyla büyük bir kullanıcı kitlesine hükmetmektedir.

Wolfteam kayıtlarının azalmasında baş sebep olarak gösterilebilir bir oyun olan League of Legends, zor ve strateji isteyen bir yapıya sahiptir. Oyunda karakterinizi güçlendirmenin yanında onun için oyun esnasında özellikler satın almalı ve taktiksel davranmalısınız. Oyunda 60 saniye boyunda uzaklaşmak istemiyorsanız karakterinizi hayatta tutmak için taktiksel ilerlemeyi unutmayın. Bunun yanında arkadaşlarınız ile birlikte takım olarak rakiplerinizi püskürtmeye çalışarak verilen görevi tamamlamalısınız. Bu şekilde oyunun bu bölümünü başarı ile tamamlayabilir ve daha yüksek seviyelere çıkabilirsiniz.

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.