Promotion

En iyi perde modelleri Moddadekor.com’da !

Pinterest LinkedIn Tumblr

Perdeler evin bütünlüğünü sağlayan işlevsel ürünlerdir. Dekorasyona ne kadar katkıda bulunacağı ise sizin kararınıza bağlıdır. Perde modellerini mobilya renklerine uygun olarak seçebileceğiniz gibi, duvar, aksesuar ve halı renginize göre de seçebilirsiniz. Perdeler genelde yere kadar uzanan modellerdir ve tül ile birlikte görselliğine karar verilmesi gerekir.

Perde modellerinde otantik ezgiler taşıyan modeller dışında Osmanlı motifleri taşıyan modeller 2015 yılının trendleri arasındadır. Perde modelleri için seçilecek başka bir popüler desen ise çiçek motifleri ile süslenmiş olanlardır. Düz renk üzerine odanıza uygun çiçek desenleri ve renkleri ile süslenmiş olan tasarımlar hem modern hem de gösterişli durmaktadır.

Perde renginin duvar rengi ile aynı ya da bir ton koyusu şeklinde seçilmesi de ortama hava katmaktadır. 2015 yılı trendine özgü bir model tercihinde bulunmazsanız düz beyaz renk üzerine krem tonlarda işlenmiş ve her sezon moda olan tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Perdeler pencerenin iki yanında hoş şekilde durması için oluşturulmuş dizaynlardan oluşabileceği gibi tek parçadan da oluşabilir. Buna seçeceğiniz odanın tarzına göre karar verebilirsiniz. Oturma odalarında iki parça modeller tercih edebilirsiniz. Yatak odası ya da mutfak pencereleri için ise tek parça perdeler arasından tercih yapabilirsiniz. Moddadekor.com da onlarca farklı tasarımı bulabileceğiniz perde kategorimizi muhakkak ziyaret etmelisiniz.

Bir dekorasyon için kendi tarzınızı yaratarak evdeki atmosferi değiştirmek de size ilham veren bir diğer ayrıntı olacaktır. Bununla birlikte en iyi perde modeli kadar kumaş ve kalınlığına da özen göstermeniz gerekecektir.

 

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.