Oyun

En Yeni ve Bedava Oyunlar – Oyuncum.Org

Yazar Eren Can

Oyun sitelerinin sayısı gerçekten çok fazla ve artmaya da devam ediyor ama hızlı ve kaliteli bir şekilde paylaşım yapan siteler sayılı.

Oyun dünyası o kadar çok geniş ve çeşitlidir ki bunun ne bir başlangıç noktası ne de bitiş noktası vardır diyebiliriz. Oyun severler için her yaş grubuna göre oyunlar yapılıyor. Size bahsedeceğim sitede oyunların hızlı açılması büyük avantaj ayrıca oyun açıklamalarındaki sadelik oynanması en zor oyunları bile anlaşılır, daha kolay hale getiriyor.

yaris-oyunlari

En güncel oyun yayınlanmaya devam ediyor ve 14 kategoride oyunlar bulunuyor. Eminim kendi tarzınıza göre bir kategoriden oyun bulabilirsiniz. Genellikle oyunlar hep eğlence amaçlı olduğu için zaman geçirmek adına mükemmel bir yöntemdir diyebiliriz. Seçtiğiniz tüm oyunlarla birlikte iyi zaman geçirebilirsiniz.

Genelde aileler çocukları için zeka oyunu tercih ediyorlar. Zeka oyunları ise hepsi birbirinden farklı ve basitten başlayarak zora doğru ilerlemesi hem eğlenceli hem de eğiticidir. Benimde tavsiyem zeka oyunlarından yana ama tabii eğlenmek için de istediğiniz oyunu bulabilirsiniz.

Türkiye de oyunlar konusunda iddialı olan bir site de http://www.oyuncum.org/’dur sitede yüzlerce oyun barındırılmaktadır. Bu oyunları www.oyuncum.org sitesinden oynayabilirsiniz. Eğer bir oyun sever iseniz bu siteye göz atmanızı tavsiye ederim.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

1 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.