Kurumsal

EY Türkiye İle Yeni İş İmkanları

Pinterest LinkedIn Tumblr

ey-turkiye

EY(Ernst & Young) dünya çapında yaklaşık olarak 140 ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir denetim ve danışmanlık hizmetleri firmasıdır.Şirket, her sene Fortune dergisi tarafından yayınlanan “Dünya çapında çalışılabilecek en iyi 100 şirket” sıralamasında “Big 4” olarak adlandırılan dünyanın en büyük dört denetim ve danışmanlık şirketleri arasında, rakiplerini geride bırakarak bu listede üst sıralarda yer almayı başarmaktadır. 1989 yılında Ernst & Whitney ile Arthur & Young şirketlerinin birleşmesi sonucunda şirket bugünkü halini almıştır.

Küresel ekonomide belirsizliğin egemen olduğu bugünlerde bu belirsizliklerin daha iyi yönetilmesi için denetim ve danışmanlık şirketlerinin önemi daha da artıyor. EY Türkiye son derece yetkin ve donanımlı çalışanlarıyla danışmanlık ve denetim hizmeti verdiği şirketlerin ve dolayısıyla ülke ekonomisinin verimli bir şekilde büyümesine destek oluyor. EY, 1983 yılından bu yana Türkiye’de de profesyonel denetim ve danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. EY Türkiye, öğrenciler ve deneyimliler için iş imkanları sunuyor. EY Türkiye kariyer sayfasından açık pozisyonları inceleyebilirsiniz. Ayrıca yeni bir profil oluşturup online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Şirketin ana hizmet alanları olan bağımsız denetim, danışmanlık, kurumsal finansman ve vergi bölümlerinde çalışma fırsatı sunuyor. Ayrıca, destek birimlerinden olan insan kaynakları, pazarlama ve kurumsal iletişim, finans, idari işler ve iş geliştirme alanlarında da ihtiyaç doğrultusunda iş imkanı bulunuyor.

EY, güçlü yönetim ekibiyle tüm paydaş gruplarına verdiği sözleri yerine getirmekte ve bu şekilde çalışanları, müşterileri ve içinde yer aldığı diğer çevreler için daha iyi bir çalışma dünyası yaratılmasında önemli bir rol üstlenmektedir.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.