Oyun

FIFA 17’nin Gamescom Videosu Yayımlandı

Yazar Eren Can

Gamescom etkinliğinde FIFA 17’ye ait fragman yayınlandı. Nostaljik müzik seçimi ve Frostbite oyun motoru göz dolduruyor.

DICE‘ın Frostbite oyun motorunu kullanan FIFA 17 geçen yıla göre bir hayli yenilikle geliyor. Fragman FIFA 98’in meşhur Song 2 müziğinin remiks versiyonunu eklemişler. Yeni oyunun geçmiş FIFA oyunlarına göre grafik açısından ne kadar gelişmiş olduğunu görüyoruz. Oyuncu yüz modellemeleri ve oyuncuların vücut yapısı daha gerçekçi hale getirilmiş. Yayınlanan videoda teknik direktörlerin yaşadıkları gol sevinçlerini de görebiliyoruz.

Ben FIFA 15’den sonra uzun yıllar oynadığım PES’i bırakıp FIFA’ya geçiş yaptım. Bana göre FIFA daha gerçekçi deneyim sunuyor.

PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Android, Microsoft Windows ve iOS platformlarına gelecek olan FIFA 17 27 Eylül‘de çıkış yapacak.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

9 Yorum

  • Dünkü gamescom benim için harika geçti. Beklediğim iki oyun Fifa ve BF1 çok iyi dönüş yapacaklar. Hele Fifa oynanışında büyük değişiklikler mevcut.

  • Mükemmel bir oyun olacağa benziyor, son 5-6 yıldır Fifacı olduğum için oyunun çıkmasını merakla bekliyorum, yakın zamanda da PS4 almayı düşünüyordum ama görünüşe göre oyunun çıkmasını bekleyip paket halinde alacağım

  • Gerçekçi bir oyun için FIFA diyorum inşallah dönüşleri çok güzel olur videoda ki gibiyse bizi harika bir oyun bekliyor diyebiliriz.

  • Valla bu oyunu merakla bekliyorum. Oyun yapısı ve oynanabilirliği tamamen değişmiş. Ayrıca farklı bir oyun motoru ile çıkacakmış.

  • Puanı 86 ve üzeri olan 50 oyuncuyu yayınlamışlar. Aralarında Arda’nın olmaması çok şaşırtıcı.Bence Arda en az 86 puanı hak ediyordu.

  • Oyun efsane olmuş. Frostbite motoru oyunu komple değiştirmiş. Fifa17 artık daha simüle bir hale bürünmüş.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.