Haberler

FIFA 18 SteamPunks Tarafından Kırıldı!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dünyanın en çok oynanan ve sevilen futbol oyunu FIFA 18STEAMPUNKS adlı bir hacker grup tarafından cracklendi. Aynı grup FIFA 17’yi de cracklemişti.

Oyunun çıkmasının 1. gününün ardından oyun SteamPunks tarafından kırılmış durumda. FIFA 18 Denuvo tarafından korunuyor. Aynı şekilde FIFA 17’de Denuvo tarafından korunuyordu. FIFA 17’nin kırılması çok uzun sürmüştü sanırım Denuvo’ nun nasıl kırıldığını öğrendikleri için FIFA 18’i kırmak kolay oldu.

Electronic Arts ve Denuvo‘dan henüz resmi bir açıklama gelmiş mevcut değil. EA Sports Fifa 19 için Denuvo ile anlaşmayabilir ya da daha farklı bir koruma sistemi hazırlanabilir.

Oyun birçok torrent sitelerinde yayılmış durumda.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

8 Comments

  1. FIFA18’in kırılabilmesine çok şaşırdım. Umarım NBA’e bulaşmazlar. Ağzımızın tadıyla oynarız.

  2. fifamı pesmi . yılalrca bunu tartıstık durduk. ama ben halen pes diyorum. oyun tarzı bana halen daha iyi gelmekte

  3. Oyjnlari dunyanin parasibyapuyolar sonrs vay efendim kirildi. Az uygun yapin herkes orjinalini alsin. Sizde kazanin boylece. Bir oyun 150tl olurmu ya

  4. ben daha cok pes ile ilgileniyorum.ama bazen fifa da deniyorum. pes bir adım onde fifaya gore. ama fifa aradaki acıgı kapatıyor onu soyleyebiliri.

  5. aynı gurubun fifa 20 ile ilgili açıklamaları var. oyun çıktıktan 1 hafta sonra kırıp sizlere sunacağız diyorlar. denuvo falan bir yere kadar demek ki.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.