Oyun

FIFA 2018’e Ücretsiz Dünya Kupası Modu Geliyor

Yazar Eren Can

Dünya’nın en popüler futbol oyunu olan FIFA 18 Dünya Kupasına özel bir mod yayınlayacağını duyurdu. 29 Mayıs’ta yayınlanacak olan mod ücretsiz olacak.

PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için yayınlanacak olan bu güncelleştirmeye oyuncular ücretsiz bir şekilde erişecek. 2018 FIFA World Cup Russia orijinal adıyla duyurulan ek paket, 29 Mayıs Çarşamba günü oyun severlerin beğenisine sunulacak.

FIFA 18 oyununa sahip olanlar, Online Dostluk maçları ve Online Turnuva modlarını oynayabilecekler. Ayrıca, kendi turnuvanızı yaratarak, Dünya Kupası’na katılan 32 takımdan birini seçebilecek ve o takımla kupaya uzanmaya çalışabileceksiniz. Rusya’ya ait 12 farklı stadyum da FIFA 2018 oyuncularına sunulacak.

Bu yıl Rusya’da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası’nda 32 takım şampiyon olabilmek için mücadele edecek. 2018 Dünya Kupası grup maçları, 14 Haziran tarihinde başlayacak, 15 Temmuz tarihinde sona erecek. Turnuvanın yarı final maçları 10-11 Temmuz tarihlerinde oynanacak. Turnuvanın finali ise 15 Temmuz Pazar günü TSİ 18.00’da gerçekleştirilecek.

DÜNYA KUPASI GRUPLARI

A GRUBU: Rusya,Uruguay, Mısır, Suudi Arabistan

B GRUBU: Portekiz, İspanya, İran, Fas

C GRUBU: Fransa, Peru, Danimarka, Avustralya

D GRUBU: Arjantin, Hırvatistan, İzlanda, Nijerya

E GRUBU: Brezilya, İsviçre, Kosta Rika, Sırbistan

F GRUBU: Almanya, Meksika, İsveç, Güney Kore Cumhuriyeti

G GRUBU: Belçika, İngiltere, Tunus, Panama

H GRUBU: Polonya, Kolombiya, Senegal, Japonya

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

9 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.