Teknoloji-İnternet

Galaxy S4 Hakkında Yeni Bilgiler!

Yazar Eren Can

galaxy-s4

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S4 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Galaxy S3, 16/32/64GB dahili depolama alanı seçenekleriyle çıkmış olsa da, 64GB’lık modeli stok problemleri yaşamıştı. Görünüşe bakılırsa bu problemGalaxy S4‘te olmayacak ve Galaxy S3’ün aksine yeni amiral gemisinin 64 GB’lık modeli stoklarda olacak.

Sammobile’ın aktardığı bilgilere göre Galaxy S4, 16/32/64 GB depolama alanı seçenekleriyle beraber, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle satışa çıkacak.  Bildiğiniz gibi Galaxy S3, mavi ve beyaz renkleriyle satışa çıkmıştı. Ayrıca diğer Galaxy serilerinde olduğu gibi Galaxy S4‘de microSD desteği sunacak. Galaxy S4’ün işlemcisiyle ilgili konu ise, daha önce de aktardığımız gibi 4G bağlantısının yaygın olduğu ABD’deSnapdragon 600 işlemcisi, Avrupa ve diğer bölgeler içinse Samsung Exynos Octa 5işlemcisi olacak. Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi 14 Mart tarihinde New York’ta düzenlenecek etkinlikte tanıtalacak ve tahminen Nisan ayında birçok ülkede satışta olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.