Cep Dünyası

Galaxy S8’in Karayip Korsanları Versiyonu Satışa Çıktı!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Samsung ve Disney iş birliği ile Galaxy S8 modelinin Karayip Korsanları versiyonu ortaya çıktı. İşte detayları!

Piyasada satılan Galaxy S8 modeliyle aynı olan telefon, özel bir kutu ile geliyor. Kapağı ve arayüzü de normal modelinden farklı halde sunulmuş. Özel kutu içerisinden altın görünümlü bir yüzük ve Karayip Korsanlarına özel bir kılıf çıkıyor.

Filmin hayranlarına özel olarak hazırlanmış olan Galaxy S8 Karayip Korsanları edisyonu, Çin’de 5.988 yuan (yaklaşık 880 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda.

5 Comments

  1. Merak etrifim acaba bu versiyonun s8 modeline gore gorunum disinda farkli bir donanimsal yapiya sahip olup olmadigi. Samsung son urunlerjnde eski basarisini pek yakalayamadi hatta note serisinde batsrya sorjnuyla cuvalaldi. Umsrim yakkn zamanda hatalarini giderir

  2. S8 karayip korsanları bence sadece film fanları tarafından alınacak bir çalışma olacaktır. Çünkü açıkçası ben gidipte buna para vermem.

  3. Samsung teknolojinin gelişmesi ile çok büyük işlere imza attı. kendini en ön plana koymayı başardı.

  4. Galaxy S8 karayip korsanları versiyonunu ben merakla bekliyordum tam bir Karayip korsanları hastasıyım ve bu ülkemize gelir gelmez alacağım.

  5. Samsung sanki bugünlerde abarttı. Bu ne ya adım başı telefon çıkarıyor. Tamam karayip korsanlarını seviyorum ama bu kadar da abartılı telefon çıkarmaya gerek varmı. Karayip korsanlarına özel telefon çıkaracağına kılıf yada kapak çıkarırsın olur biter.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.