Dizi

Game of Thrones’un 8. Sezon Final Fragmanı

Yazar Eren Can

İzlenme rekorları kıran HBO yapımı Game of Thrones’un final sezonunun fragmanı yayınlandı.

8. sezon ile final yapacak olan dizi 14 Nisan tarihinden itibaren 6 bölüm halinde yayınlanacak. 10 bölümlük sezonların çekimleri yaklaşık 6 ay sürerken final sezonun çekimleri ise 10 ayda tamamlandı. En büyük savaş sahnesini izleyeceğimiz dizide, savaş sahnesinin çekimi 11 hafta sürdü söyleniyor.

Dizi yaratıcıları, finale ilişkin şu açıklamaları yapıyor: “İnsanların finali beğenmesini istiyoruz. Bu bizim için çok önemli. Bu diziyi ortaya çıkarmak için 11 yıl harcadık. Ancak aynı zamanda biliyoruz ki ne yaparsak yapalım, en ideal koşulda bile, belli başlı kişiler olabilecek en iyi sondan nefret edecek. Herkesin çıkıp da ‘İtiraf etmem gerekirse, bu diziyi bitirmenin en mükemmel yolunun bu olduğu konusunda dünya üzerindeki diğer tüm insanlarla hemfikirim.’ dediği bir alternatif yok. Bu imkansız bir gerçeklik. Ancak Breaking Bad finalinde olduğu gibi bir tartışma yaratmak istiyoruz. ‘İyi bir final miydi yoksa çok iyi bir final miydi?’

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.