Oyun

Game Sultan İle Güvenilir Alışveriş

Yazar Eren Can

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere Türkiye’nin önde gelen E-Pin satış portalı Game Sultan’dan bahsedeceğim.

MMORPG oyunları oynayan arkadaşlar siteyi biliyor olabilir. Bende 1 yıldan beri League Of Legends oynuyorum. Arkadaşlarımdan geç başladığım için geri kalmıştım o yüzden Riot Point almaya karar verdim.  Riot Point oyundaki para birimi oluyor. Tabii almadan önce nereden satın alacağımı araştırdım birçok sitede vardı ama güvenilir bir site bulmam gerekiyordu. Arkadaşlarıma sordum, forumlardaki yorumları okudum ve karşıma Game Sultan çıktı. Kısaca bu siteden bahsedeyim sizlere.

Game Sultan, 2006 yılında hizmet vermeye başlamış ve şuan Türkiye’nin en fazla ödeme seçeneği sunan, E-Pin dağıtım partneri konumunda yer alıyor. 100’den fazla oyuna ve 20’den fazla firmaya E-Pin hizmeti sunuyor. Türkiye’de kendi alanında lider konumunda olduğu için güvenerek buradan alışveriş yapıyorum ve çok memnunum. Sadece League Of Legends değil aynı zaman yine aktif olarak oynadığım Clash of Clans için de alışveriş yapıyorum.

Game Sultan’dan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. 100’den fazla oyun için garantili satış hizmeti sunuyorlar. Aklınıza takılan soruları da siteden canlı destek hattı bölümünden sorabilirsiniz. Müşteri hizmetlisi size geri dönüş yaparak sizi bilgilendiriyor. Oynadığınız oyunlara para yüklemek istiyorsanız güvenmediğiniz sitelerden alışveriş yapmayın. Game Sultan, %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor bu yüzden tavsiye ediyorum.

Hepinize iyi oyunlar dilerim.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

1 Yorum

  • Alışveriş yaparken İnternet üzerinden en güvenilir yerlerden alışveriş yapmak lazım ama zaten güvenilir yerler var onlardan biride budur.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.