Oyun

Gamyun – Keyifli ve Sosyal Oyun Sitesi

Yazar Eren Can

Uzun yıllardır oynanılmakta olan iskambil oyunları ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Artık internette daha fazla vakit geçirir olduk ve gelişen internet hızı izle online oyunlara yönelmeye başladık.

2000 yılı itibari ile Türkiye’de faaliyet gösteren gamyun.net güvenli ve özgün bir oyun sitesidir.

İskambil oyunları, genellikle 52 kart içeren standart iskambil kağıtları destesi veya onun türevleriyle oynan oyunlardır. Masa oyunlarını sevenlere sesleniyoruz sevdiğiniz oyunlar Gamyun’da bulunuyor. Okey ve pişti nasıl oynanır bilmiyorsanız gamyun bunu düşünerek sizlere bu oyunların nasıl oynandığını detaylı bir şekilde paylaşmış.

Yine de iskambil oyunları ile aranız kötü ise sizlere satranç ve dama oynamanızı tavsiye ederim. Sitedeki oyun kanalları zorluk derecelerine göre gruplandırılmaktadır. Oynayabileceğiniz seviyedeki salona giriş yapabilirsiniz.

gamyun

Google Chrome aldığı karar ile artık Java ve Unity gibi uygulamaların çalışmasına izin vermiyor bu yüzden Gamyun bunu düşünerek sizler için güzel bir alternatif sunuyor. Gamyun uygulaması ile sitede yer alan oyunlara güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Site de aynı zamanda oyun oynadığınız kişilerle arkadaş olabilir, mesajlaşabilir ve müzik, video gibi paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Böyle bir özelliğin olması diğer oyun sitelerinden daha farklı ve daha sosyal bir site olduğunu gösteriyor.

Gamyun keyifli bir site gerçekten sizinde güzel vakit geçirebileceğinizden eminim.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Teknolojiyi, sinemayı ve oyun dünyasını yakından takip etmektedir.

1 Yorum

  • Vay be. Zamanında ne sarmıştık bu siteye. Sonra facebook çıkınca gözden düşer gibi olmuştu. Şu an durumu nedir bilmiyorum.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.