GetContact Sorgulama GetContact Nasıl Kullanılır?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

GetContact uygulaması ile numaranızı kim rehberine ne isimle kayıt etmiş bunu öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca istenmeyen çağrı engelleme ve arayan kişiyi tanımlama özelliği bulunuyor.

Uygulamayı kurduğunuzda rehber erişimine izin vermeniz gerekiyor ve karşı tarafında bu uygulamayı kullanıyor olması lazım.

Telefon defterinizde kayıtlı olmayan numaralardan aldığınız çağrıları, anlık olarak tanımlayabilirsiniz.
Gelen arama istenmeyen bir aramaysa anlık olarak sizi uyarır. Böylece bütün otomatik aramalar, reklamlar ve telefon dolandırıcılığı aramalarından gerçek zamanlı olarak korunursunuz.

ARAMA ENGELLEME
İstenmeyen aramaları engelleyebilir ve bu aramaları raporlayarak diğer Getcontact uygulamasını kullanan milyonlarca kişinin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Getcontact, gücünü milyonlarca kullanıcısından alır. Diğer kullanıcılar tarafından raporlanan istenmeyen çağrılardan, “Spam Koruma” özelliğini aktif ederek otomatik olarak korunabilirsiniz.

ÇAĞRI TANIMLAMA
Sizi arayan kişinin kimliğini, rehberinizde kayıtlı olmasa bile otomatik olarak tanımlayabilirsiniz.

KEŞFET
Getcontact, aynı zamanda harika bir sosyal topluluktur. Gerçek hayatta tanıyor olabileceğiniz kişileri, ortak arkadaşlarınız aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlar. Uzun yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınıza iletişim isteği gönderebilir, arkadaşınızın isteğinizi onaylaması durumunda kendisiyle yeniden iletişim kurabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler:
– Getcontact uygulaması, internet bağlantısına ihtiyaç duyar.
– Üyeliğinizi size ait bir telefon numarası ile doğrulamanız gerekir.

Güncelleme 29.03.2018: Uygulama kişisel bilgilerin gizliliğini ihlal ettiği için hem Google Play’de hem de App Store’da kaldırıldı.

3 Yorum

  1. Mehmet Mar 29, 2018 Reply
  2. Yasemin Nis 1, 2018 Reply
  3. Bülent Nis 3, 2018 Reply

Yorum Yapın