Gods of Egypt Filminden İlk Fragman Yayınlandı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Antik Mısır tanrılarına karşı mücadele veren bir genci konu alan Gods of Egypt’ten ilk fragman yayınlandı.

Başrollerini aksiyon filmlerinin usta ismi Gerard Butler‘ın ve Nikolaj Coster-Waldau‘nun üstleneceği filmde ayrıca Elodie Yung, Brenton Thwaites, Chadwick Boseman ve Courtney Eaton gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Yayınlanan ilk görsellerin ardından kısa bir süre sonra yapımdan ilk fragman seyircilerin beğenisine sunuldu. İçerisinde oldukça fazla fantastik ögeler barındırması nedeniyle CGI sahnelerin büyük yer kapladığı filmin ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mısır Tanrılarını beyazperdeye taşıyacak olan Gods of Egypt‘in senaryosu, Matt Sazama ve Burk Sharpless tarafından kaleme alırken filmin yapımcılığını ise Stephen Jones (300: Rise of an Empire) ve Basil Iwanyk (Sicario) üstleniyor. 26 Şubat 2016’da vizyona girecek olan God of Egypt’in konusu ise şöyle:

“Sihir, canavarlar, tanrılar ve deliliğin hakim olduğu bir krallıkta insanlık yaşam savaşı vermektedir. Karanlığın Tanrısı Set (Gerard Butler) Mısır tahtını ele geçirmiş, barış ve refah içinde yaşayan halkı kaosa sürüklemiştir. Tüm bunlar olurken beklenmedik bir yerden gelen kahraman, dünyayı ve kayıp olan aşkını kurtarmak ister. Bu noktada Bek, (Brenton Thwaites) ünlü hırsız, öne çıkarak bir diğer tanrı Horus (Nikolaj Coster-Waldau) ile işbirliği yapar. Set’e karşı açılan savaş her geçen gün etkinliğini daha fazla hissettirirken; Bet kendini öteki dünyada, cennetlerin birleştiği yerde, tanrılar ve ölümlüler arasındaki kavganın orta yerinde bulur.”

5 Yorum

  1. Nurtekin Kas 18, 2015 Reply
  2. Selvi Kas 18, 2015 Reply
  3. selim Kas 19, 2015 Reply
  4. serhat Kas 19, 2015 Reply
  5. Arda Kas 22, 2015 Reply

Yorum Yapın