Göğüs Estetiği

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Göğüs estetiği ile göğüslerinden şikâyetçi olan ve görünüşünü değiştirecek sihirli bir dokunuş arayan bayanların imdadına yetişen göğüs cerrahisi, bayanların estetiğe bakış açılarında devrim yaratacak yeniliklerle estetik operasyonlar yapmaktadır. Bir bayanın kendine güvenini sağlayacak olan göğüslerinin normal boyutlarda olmasıdır. Aslında her bayanın göğüs kafesi farklı olabilmektedir. Dolayısıyla bazı bayanların göğüsleri büyük bazılarının da küçük olabilmektedir.

Meme yapısının normal olabilmesi boy, kilo oranına göre olmaktadır. Örneğin kısa boylu bir bayan göğüs büyültmek isterse hata etmiş olur. Çünkü bu kez ona güzellik katmak yerine onu kilolu göstermektedir.

Küçük ve sarkık göğüslü bayanlar için de estetik ameliyatları yapılabilmektedir. Özellikle memelerinin küçük olmasından şikâyet eden bayanların silikon ile dolgu yapılarak göğüslerinin bütünlüğü eskisinden çok daha güzel bir görünüme kavuşmaktadır.

Her bayan kendi dünyasında güzeldir. Fakat bazen vücut bütünlüğüne uyum sağlamayan göğüsler için göğüs estetiği ameliyatları bayanların imdadına yetişmektedir. Bayanlar bu ameliyatları ve uzmanları oldukça uzun süre inceleyerek karar verirler. Hatta bu kişilerin göğüs estetiği referansları bu konuda oldukça önemlidir.

Kendini güzel olarak hisseden ve bu inanca sahip olan bayanların kendilerine olan güvenleri de zirve yapmıştır. Bu nedenle bir bayanın kendini güzel bulması fiziksel ve ruhsal olarak çok önemlidir.

Göğüs büyütme ameliyatları bayanların küçük göğüslerini büyütmek için en çok tercih ettiği estetik ameliyatların başında gelmektedir. Göğüslerini beğenmeyen bayanlar genelde vücudunun diğer güzel yanlarını göremeyen kişilerdir. Bu aslında psikolojik olarak göğüslerinde takıntı yaşayan bayanlardır. Göğüs estetiği yaptıranlar hem sosyal hem de kendi dünyasında kabul görürler.

Ülkemizde de son yıllarda artışı gözlenen göğüs estetiği ameliyatları ile göğüslerin küçültme ve büyütme işlemleri normal boyutlarına geri dönmesi sağlanmaktadır. Oldukça fazla maliyetle yapılan göğüs estetiği ameliyatları ile istenilen göğüs büyüklüğüne sahip olunmaktadır. Ayrıca bazı bayanların da vücut orantısına uyum sağlamayan göğüsleri nedeniyle oldukça sıkıntılı dönemler geçirdikleri bilinmektedir. Dolayısıyla vücudunun belli bir bölgesini beğenmemek diğer güzel olan yanların gizlenmesine neden olmaktadır. Toplumun baskısı nedeniyle çekinme ve sürekli kendini geri planda bırakacak şekilde yaşamak aktif olamamak kilo problemlerini de ortaya çıkaran psikolojik bir bozukluktur. Göğüs ameliyatları estetik anlamda oldukça farklı bir konumu ortaya çıkararak müşterilerine sağlıklı, zinde ve öz güvenli bir yaşamın kapılarını aralayarak hizmet vermektedir.

Yorum Yapın