Yazılım

Google Chrome 59 Yayınlandı!

Yazar Eren Can

Google Chrome’un 59.sürümünü yayınladı. Chrome yeni sürümüyle birlikte yenilikler ile kullanıcılarını karşılıyor.

Chrome için sayfa hızlarını %10 ila %20 arasında artıracak güncelleme 59.sürümle birlikte geldi. Yeni gelen özelliklerden bir tanesi Materyal Tasarım özelliği, yeni sürümde Ayarlar sayfasının tasarımı da değişmiş durumda. Ayrıca Chrome 59, animasyonlu PNG dosyalarına destek vermeye başladı.

Geliştiriciler için ise tarayıcıyı komut satırından çalıştırmasına izin veren “Headless Chromium” adlı bir mod da gelen özellikler arasında göze çarpanlardan.

Chrome’un son sürümüne aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Android için de en kısa zamanda 59.sürüm yayınlanacak.

Chrome

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

3 Yorum

  • Neredeyse piyasaya en son giren tarayıcı olan Chrome, getirdiği yeniliklerle ve hızıyla beraber yine zirveyi kimseye kaptırmayacak gibi duruyor.

  • ben her zaman goole chrome kullanıyorum çünkü hem çok hızlı hem de çok kullanışlı ancak bazen kasıyor fakat bu yeni güncelleme ile bu sorunu da aşmışa benziyorlar

  • Google chorme 59 yayınlaması gerçekten önemliydi, diğer tarayıcıların son çerez sürümleri ile rekabet için buna mecburdu.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.