Günün Android Uygulaması

Google Fit – Günün Android Uygulaması

Pinterest LinkedIn Tumblr

Google, sağlık ve fitness uygulaması Google Fit’i yayınladı.

Bunun için telefonunuzu yanınızda taşımanız ve yürüyüş, koşu ve bisiklet aktivitelerinize erişmeniz yeterli. Süreye veya adım sayısına dayalı hedefler koyun ve gün içindeki ilerleme durumunuzu görün. Aktivite hedefleri için performansa dayalı öneriler alın. Üçüncü taraf cihazları ve uygulamaları Google Fit’e bağlayın, tüm form koruma verilerinizi size tek bir yerde gösterelim.

Google Fit, telefonunuzun farklı sensörlerini kullanarak fiziksel aktivitenizi izliyor. Google’ın Android Ürün Yönetimi Direktörü Sabrina Ellis, Android blog’unda Fit’i “ne kadar aktif olduğunuzu ve fitness hedeflerinizi kontrol etmek için harika bir araç” sözcükleriyle tanımlıyor ve şöyle devam ediyor: “Android’li telefonunuzu yanınızda taşımanız yeterli – ister bisikletinizle dik yokuşlara tırmanın, ister sabah yürüyüşüne çıkın veya köpeğinizi gezdirin, tüm aktivitenizin sayıldığından emin olabilirsiniz.”

Google Fit, şu an itibariyle Google Play’de Android 4.0 ve üzerini kullanan cihazlar için ücretsiz olarak indirmeye sunulmuş durumda.

Tüm Android Wear cihazlarıyla uyumludur.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.