Teknoloji-İnternet

Google’ın Yeni Mesajlaşma Uygulaması Allo Yayınlandı

Yazar Eren Can

Google‘ın akıllı mesajlaşma uygulaması Allo iOS ve Android’de yayınlanıyor.

Google mayıs ayındaki I/O 2016 geliştirici etkinliğinde Allo’yu  duyurmuştu. Uygulamanın özellileri şöyle: iki taraflı güvenlik özelliği,geçici gizli mesaj fonksyonu ve bir çok yazı formatı bulunuyor.

Google I/O 2016 geliştirici etkinliğinde akıllı yanıtlama özelliğine vurgu yapmıştı. Bu özellik ile size gönderilen mesajla ilgili önerilen cevaplar ekranda görünüyor ve siz bu cevaplardan birini seçip direkt olarak gelen mesaja yanıt verebiliyorsunuz.google-allo google-allo2 google-allo3 google-allo4

Uygulama kademeli olarak sunuluyor. Android kullanıcı bu adresten uygulamanın Play Store sayfasına ulaşabilir. Beklemek istemiyorsanız APK Mirror sitesinden apk dosyasını indirebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

3 Yorum

  • Yok emre can hocam bence bu da tutmayacaktır neticede hangout uygulamasıda yalan oldu. ALLO uygulaması da kademeli indirmeye bu yüzden uğramıştır. Bakacaklar tuttu mu tutmadı mı,tutmazsa hoşcakal allo.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.