Android

Günün Android Uygulaması: AllMyTv

Pinterest LinkedIn Tumblr

Günün Android Uygulaması AllMyTv, Android cihazınıza dünyadan TV kanallarını getiren en iyi bedava TV uygulamasıdır.

AllMyTv, TV akışına linkler aracılığıyla kolayca ulaşmanızı sağlayan gerçek bir mobil TV’dir.

İzlemek istediğiniz programı belirleyin ve AllMyTv sizi program yayınlandığında bilgilendirecektir: Kanalın veya programın adını girerek nerede ne zaman neyi izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz. AllMyTv mümkün olduğunda size yayın akışını da gösterir.

Ana özellikler:
Canlı yayın streaming
Dil, ülke ve içeriğe göre kanal arama
Kelime arama veya içeriğe göre arama ile doğru kanalı bulma
Dünya çapında 1000’den fazla kanal seçeneği

AllMyTv’yi akıllı telefonunuza, tabletinize ve Kindle Fire’ınıza yükleyebilirsiniz.

AllMyTv: kendi TV’niz kendi ellerinizde!

Teknik notlar – DMCA:
AllMyTv uygulaması üzerinden erişebileceğiniz tüm görsel ve işitsel içerik üçüncü şahıs sunucular tarafından sağlanmaktadır ve arama motorumuz sayesinde keşfedilmişlerdir.
Bizim uygulamamızda veya sunucularımızda bu çeşit işitsel ve görsel içerikler sunulmaz, barındırılmaz, indekslenmez ve yüklenilmez. Kanalın adına tıkladığınızda anında ve otomatik olarak üçüncü şahıslar tarafından sunulan bir web sitesine yönlendirilirsiniz ve bu üçüncü şahıs sitede sunulan hiçbir görsel ve işitsel içerik, hiçbir şekilde tarafımızdan saklanmaz. Ayrıca, bu üçüncü şahıs sitelerde sunulan içerik bizim kontrolümüz altında değildir ve bu yüzden sunulan içeriklerden sorumlu tutulamayız.

[button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iuculano.allmytv2&hl=tr” target=”e.g. _blank or _self” style=”e.g. green” size=”e.g. small, medium, large”] YÜKLE [/button]

 

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.