Android

Günün Android Uygulaması: Ubuntu Locksreen

Yazar Eren Can

Ubuntu Locksreen, Play Store’daki yerini aldı.

Animasyonlarla zenginleştirilen ve Türkçe dil desteği sunan ekran kilidinde, müzik çaları kontrolü sağlanabiliyor ve telefona gelen bildirimleri burada kontrol edebiliyoruz. Bunun yanı sıra kilit ekran için farklı bir güvenlik sistemi de oluşturabilir, ekranın kilitlenmesini zaman sayacı ile ayarlayabilir ve dilediğiniz bildirimin kilit ekranda görülmesini sağlayabilirsiniz.

Alışılmışın dışında ekranın sola doğru (bize göre) kaydırılması ile açılan kilit ekranı yükledikten sonra Ayarlar> Erişebilirlik sekmesinde aktif hale getirip varsayılan uygulama olarak seçmeniz gerekiyor.

[button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rotaryheart.ubuntu.lock.screen” target=”e.g. _blank or _self” style=”e.g. grey, blue, red, orange, light-blue, purple, black, green, pink, yellow” size=”e.g. small, medium, large”] Google Play Adresi [/button]

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.