Oyun Promotion

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Joy Alışveriş

Yazar Eren Can

Dünyanın en ünlü ve en iyi moba oyunlarından League of Legends bildiğiniz gibi ülkemizde de çok popüler bir oyun.

Bu oyunda hızlı bir şekilde gelişmek istiyorsanız öncelikle rp‘inizi yani riot points’inizi yüksek tutmanız gerek. Daha da hızlı gelişmek istiyorum diyorsanız size tavsiyem rp satın alın. Belki böyle daha iyi vakit geçirebilirsiniz.

Benimde oynadığım Legend Online Türkiye’de en çok oynanan web tabanlı bir oyundur. Bu oyunu oynayan arkadaşlar bilir burada da elmas önemli. 1 saat boyunca güvenilir, kaliteli ve uygun bir fiyatlı oyun marketi aradım sonunda buldum. Legend Online elmas aldım 300+30 fiyatı uygundu.

Sitede biraz daha gezdikten sonra fark ettim ki ülkemizde en popüler oyunlar için oyun bakiyesi satın alabiliyorsunuz. Wolfteam, Point Blank, Legend Online, Metin 2 ve daha bir çok oyun bulunuyor. Ben Joyalisveris’in bir müşterisi olarak çok memnun oldum. Gördüğüm yorumlar da çok olumluydu. 09:00 / 22:00 arası canlı destek hattı sayesinde sizlere her zaman yardımcı oluyorlar.

joy-alisveris

Öğrendiğim kadarıyla Joyalisveris’de kampanyalar ve indirimler olmuş siteyi takip ederek sizde bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Oyun bakiyesi satın alma siteleri oldukça fazla ama Joyalisveris gibi güvenilir ve kaliteli hizmet sunan siteler az.

Kredi kartı ve mobil ödeme ile online ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı olmayanlar ise Havale ve EFT yapabiliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.