Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 10 Haziran 2016

Yazar Eren Can

Bu hafta vizyondaki filmler listesini sizler için hazırladık. 3 Haziran 2016’da vizyona 9 yeni film giriyor. Benim favori filmim Sihirbazlar Çetesi 2 oldu.

Sihirbazlar Çetesi 2
Tür :
Aksiyon , Gerilim , Gizem , Komedi

Korku Seansı 2 The Conjuring 2
Tür :
Gerilim , Korku

Zootropolis: Hayvanlar Şehri Zootopia
Tür :
Animasyon , Aksiyon , Macera

Ve Panayır Köyden Gider
Tür :
Dram

Fırtınalı Hayatlar Genius
Tür : Dram

Özel Kargo Precious Cargo
Tür :
Aksiyon

Kim Kadın Kim Koca Ki and Ka
Tür :
Komedi , Romantik

Belgica
Tür :
Dram

Sekerat
Tür :
Gerilim , Korku

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

17 Yorum

  • dün güzel filmler vizyona girmiş ve beklediğim bir film olan sihirbazlar çetesi birincisini izlemiştim çok iyi idi. ikincisi daha iyi olacağına eminim çok manyan denecek kadar iyi film.

  • Sihirbazlar Çetesi sonunda çıktı. Uzun süredir beklediğim film. Hatta 1.sini izlediğim günden beri bekliyorum. En yakın zamanda gideceğim.

  • zaten sinemaya kötü filmler bu sene hiç girmedi diyebilirim sinema da izlenen kötü bir film bile iyi geliri insana ama favorim hangiisi diyecek olursanız sihirbazlar çetesi mutlaka izle

  • ilk filmi ile çok iyi olan benim çok beğendiğim Sihirbazlar Çetesi filmine inşallah gideceğim. bakalım nasıl yapmışlar.

  • sihirbazlar çetesi filmini izleyen mutlaka zaten ikincisini de izler çok güzel yapmışlar aslında adı pek ilginç gelmese de içeriğini görünce ve olağan dışı gösteriler olunca ve ne amaçla yapılınca hayretler içinde kalırsınız

  • Ben bu hafta Warcraft filmine gittim. Yıllardır beklediğimden midir ne beklediğim kadar gelmedi. Ama yine de izlemeye değer.

  • sekerat tam bir sakat filim korku objeleri ile dolu gherilim sevenler için gayet güzel bir filme benziyor.

  • bir kaç güne kalmaz yeni filmler vizyona girecektir. ama bu zamana kadar ki en iyi seri yani bu vizyon bu kategori oldu hemen hepsini beğendim ben

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.