Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 12 Mayıs 2017

Yazar Eren Can

Bu hafta vizyondaki filmler listesini sizler için hazırladık. 12 Mayıs 2017’De vizyona 10 yeni film giriyor. İşte vizyone giren filmler!

Yaratık: Covenant- Alien: Covenant
Tür :
Bilim Kurgu , Aksiyon , Gerilim , Macera

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi – King Arthur: Legend of the Sword
Tür :
Aksiyon , Fantastik , Macera

4N1K
Tür :
Komedi , Romantik , Gençlik

Tuz ve Ateş – Salt and Fire
Tür :
Gerilim

Ağustos Böcekleri ve Karıncalar
Tür :
Dram

Ne Çıkarsa Bahtına Gari
Tür :
Komedi

Geri Döndü
Tür :
Gerilim , Korku

https://www.youtube.com/watch?v=HiMlbq6b4xY

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu
Tür :
Animasyon

Kaygı
Tür :
Dram , Gerilim

Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı
Tür :
Dram

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

9 Yorum

  • Bilimkurgu gerilim aksiyon türünden olan bu film “Yaratık: Covenant- Alien: Covenant” filmi oldukça iyi izlemeyenlere tavsiye ederim sinema da gösterimde olan filmlerdendir.

  • Hayatta kalma sanatı ilgimi çekti gerçekten. Diğerleri pek o kadar iyi gelmedi ama yine de yoklukta izlenebilir gibi duruyorlar. Teşekkürler güzel film paylaşımları olmuş.

  • ben genel olarak fantastik türünden filmleri tercih ederim bu yüzden favori filmim “Kral Arthur: Kılıç Efsanesi – King Arthur: Legend of the Sword” budur. Ama aynı zamanda diğer kategoride ki filmlerde çok iyiler.

  • bu hafta gene guzel fimler girmiş umarım hep böyle guzel filmler olur. bazen sacmalıyorlar izlyecek haftayı geçirecek film bulamıyorum neyseki cumartesi pazar filmlerim hazır

  • 4N1K filmine en yakın zamanda gideceğim.4N1K ile ilgili birkaç haber okumuştum ve filmin çok iyi olduğunu öğrendim.Siteniz sayesinde de 4N1K hakkında güzel bilgiler edindim.Teşekküre ederim..

  • Liste için çok teşekkürler 4N1K filmine gitmeyi düşünüyorum bir erkek arkadaş yapabilirsem tabi 😀 tek başına gitmek zevk vermiyor.

  • 12 Mayısta sinemalara girmiş ama henüz sinemalarda yerini alıyor mu bilmem çok güzel filmler var bir araştırma yapmam lazım

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.