Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 13 Ekim 2017

Yazar Eren Can

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 13 Ekim 2017’de vizyona 7 film giriyor.

Cingöz Recai
Tür : Gizem, Macera, Polisiye

Cingöz Recai alelade bir hırsız değildir. O asla yalan söylemez, ahlaklıdır. Sadece hak ettiğini düşündüğü zenginlerden çalar, hem de çok değerli şeyler çalar. Cingöz Recai (Kenan İmirzalıoğlu) yeni işler için geri döndüğünde Başkomiser Mehmet Rıza (Haluk Bilginer) alarma geçmiştir. Bu kez planlarında sadece Türkiye değil, başka ülkeler de vardır. Yakışıklı ve zeki hırsızı durdurmak hiç de kolay olmayacaktır.

Ölüm Günün Kutlu Olsun
Tür : Gerilim, Gizem, Korku

Sıradan bir hayat yaşayan üniversite öğrencisi Tree’nin hayatı, maskeli bir katil tarafından şaşırtıcı bir şekilde değişir. Katil tarafından korkunç bir şekilde öldürülen Tree, mucizevi bir şekilde hiç yaşanmamış gibi aynı günün sabahına uyanır. Öldürüldüğü günün tüm detaylarını ve korkunç sonununu tekrar tekrar yaşamaya başlar. Ta ki katillinin kimliğini ortaya çıkarana kadar.
Başrollerinde Jessica Rothe, Israel Broussard ve Ruby Modine’in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Christopher Landon oturuyor. Senaryoyu ise Landon ile birlikte Scott Lobdell kaleme aldı.

Bir Nefes Yeter 
Tür : Dram, Romantik

Mutsuz ve kötümser genç adam Yaman (Seçkin Özdemir) ile iyimser, hayat dolu Nefes’in (Tuvana Türkay) dramatik aşk öyküsü filmde konu ediliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=lu1XmGZqDrM

Mutlu Son 
Tür : Dram

Büyülü Kanatlar 
Tür : Animasyon

Taş
Tür : Dram, Gizem

Kayseri Aslanı: Çin İşi 
Tür : Komedi

https://www.youtube.com/watch?v=BDMC5wmQcSk

 

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Teknolojiyi, sinemayı ve oyun dünyasını yakından takip etmektedir.

15 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.