Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 15 Eylül 2017

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bu hafta vizyondaki filmler listesini sizler için hazırladık. 15 Eylül 2017’de vizyona 8 film giriyor.

O
Tür : Gerilim , Korku

Maine’in küçük bir kasabasında yaşayan yedi çocuk, hayatın problemleri, zorbalar ve Pennywise adındaki palyaço şeklini alan canavarla yüzleşmek zorunda kalırlar. Stephen King’in ünlü romanı ‘It’ 1990’dan sonra yeni uyarlamasıyla 15 Eylül 2017’de Türkiye’de gösterime girdi. Filmin prodüksiyon sürecinin başlangıcında yönetmenliğini Cary Fukunaga’nn üstleneceği düşünülüyordu, ancak bütçe konusundaki anlaşmazlıklardan ötürü 2015 Mayıs’ında projeden ayrıldı. Sonrasında projenin başına Andres Muschietti geöti ve çekimler 2016 Haziran ayında başladı.

Suikastçı
Tür : Aksiyon , Gerilim

Çocukluk yıllarında anne ve babasını bir trafik kazasında, yllar sonra da kız arkadaşını bir terörist saldırıda yitirmiş 23 yaşındaki Mitch Rapp’in (Dylan O’Brien) hayattaki tek amacı, sevgilisinin ölümüne neden olarak örgütü ve onun liderini öldürmektir. Bu amaçla çok sıkı çalışan Mitch, CIA’in gizli servisine girmeyi başarır. Burada tecrübeli ajan Stan Hurley (Michael Keaton), Mitch’in eğitimiyle görevlendirilir. İkili, başlayan terörist saldırıların izini sürerek Orta Doğu’da başlayan kaosu çözmek için tehlikeli bir mücadeleye girişecektir. Suikastçi filmi, Vince Taylor’ın 2010’da yazdığı American Assassin adlı çok satan kitaptan uyarlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=sBuUBdkHSx4

Korkacak Bi’şey Yok 
Tür : Komedi

İstanbul’da yaşayan ve aklı fikri kısa yoldan parayı vurmak olan mahallenin bıçkın delikanlısı Serkan, maddi sıkıntısı olmayan arkadaşlarından yapacakları tatili ayarlamak için yüklü bir para alır. Ancak bütün parayı, zaten borçlu olduğu kumar mafyasının masalarında kaybeder. Hemen plan değiştiren Seko, arkadaşlarını Edirne’nin Uzunköprü ilçesine götürür. Burada başlarına maceralı olaylar gelir, nitekim mafya da onların peşine düşmüştür.

https://www.youtube.com/watch?v=8OfuX_J-QNs

Kocaayak ve Oğlu 
Tür : Animasyon

https://www.youtube.com/watch?v=y5kGKARzvOA

Benzersiz 
Tür : Gerilim
Benzersiz filminde, kendi halinde bir eczacının yaralanması sonrasında başına gelenler ve yaşamındaki değişiklikler anlatılıyor.

Ver Kaç
Tür : Dram , Komedi

Aşk Notları
Tür : Dram , Fantastik , Romantik

2. Dünya Savaşı’nda Polonya’nın Almanlar tarafından işgali üzerine Amerika Birleşik Devletleri’ne kaçmış Leo Gursky (Derek Jacobi), çocukluk yıllarında aşık olduğu, ancak ailesi tarafından yine ABD’ye gönderilmiş Alma’yı hiç unutmamış, başka hiçbir kadını sevmeyeceğine dair kendine söz vermiştir. Ömrünün son yıllarını geçiren Leo ile, annesinin yeniden evlenebilmesi için girişimlerde bulunan genç Alma Singer’ın (Sophie Nélisse) yolları kesişir. Bu esnada çok eskiden yazılmış, ancak yeni ortaya çıkan gizemli bir kitap, hepsinin hayatını derinden etkileyecektir. Aşk Notları filmi, Nicole Krauss’un 2005 yazdığı The History of Love kitabından uyarlandı.

Örümcek 
Tür : Dram , Macera , Suç

İki eski sevgili olan Gizem ve Serhat, birbirlerini sevmelerine rağmen imkansızlıklar nedeniyle evlenemeyince ayrılırlar, Serhat da uzaklara gider. Bu dönemde Gizem, Kemal adında biriyle yakınlaşır, ancak Kemal aşırı kıskanç ve zor bir karakterdir. Yine de bir şekilde işler yürürken Kemal’e gelen bir mesajı Gizem’in görmesi, işleri değiştirir. Gizem ve Serhat’ın geçmişte çok sevdikleri bir genç ortadan kaybolmuştur. Olayı çözmek isteyen iki eski sevgili tekrar bir araya gelir, ancak hiçbirşey olmamış gibi davranmaları kolay olmayacaktır.

7 Comments

  1. American Assassin’e gitmek istiyorum. Tavsiye ediliyor çokca. Umarım önerildiği ölçüde güzeldir.

  2. 158 eylül tarihli filmler çok eğlenceli özellikle aksiyon içerikli sinema filmleri

  3. Ben de oğlumu kocaayak ve oğlu’na götürmek istiyorum. Okulların açılması öncesi güzel olur pazar eğlencesi olarak.

    • Kocaayak ve Oğlu’na kızımla gittim. Çok eğlendi. Tavsiye ederim. Mutlaka gidin

  4. O ya da orjinal adıyla it şu an ortalığı kopardı stephen kinkin eski versiyon filmin tekrar çevrimi

  5. Suaikastci adindaki filmi izlemeyi dusunuyorum. Gerilim ve korkh filmlerini seviyorum. Hakalim bu fraanjndaki fibi iyi bir filmmi

  6. IT çok sağlam duruyor. Sinemaya gitmeye vaktim olmadı. Artık güzel bir kaynak düşerse netten izleyecem.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.