Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 17 Kasım 2017

Pinterest LinkedIn Tumblr

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 17 Kasım 2017’de vizyona 10 film giriş yapıyor.

17 Kasım 2017 Vizyona Giren Filmler

Justice League: Adalet Birliği / Justice League

Watchmen, Man of Steel ve Batman v Superman: Adaletin Şafağı gibi filmleri ile çizgi roman alemine bir hayli aşina olan Zack Snyder’ın yönetmen koltuğunu üstlendiği Justice League: Adalet Birliği’nde, Batman’i Ben Affleck, Aquaman’i Jason Momoa, Flash’ı Ezra Miller, Wonder Woman’ı Gal Gadot, Cyborg’u Ray Fisher canlandırıyor. Chris Terrio’nun senaryosunu yazdığı filmin yapımcıları arasında Jim Rowe, Wesley Coller, Curt Kanemoto, Chris Terrio ve Ben Affleck var.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

Bol danslı, bol kahkahalı yerli komedi Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filminde Uraz Kaygılaroğlu, Demet Özdemir, Nergis Öztürk, Okan Cabalar ve Binnur Kaya gibi isimler karşımıza çıkıyor. Filmografisindeki Bana Masal Anlatma ve Kara Bela gibi yapımlarla öne çıkan, son olarak Salur Kazan: Zoraki Kahraman filmiyle seyircilerle buluşan senarist ve yönetmen Burak Aksak’ın senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği film, bol danslı yanıyla da öne çıkıyor.

Seni Gidi Seni

Başrollerini Ahmet Kayakesen ve Turgay Tanülkü’nün üstlendiği, kadrosunda Ayhan Taş, Burak Satıbol, Güray Özcan, İlay Erkök, Erkan Çelik, Tuğçe Dural ile usta oyuncular Zihni Göktay ve Turgay Tanülkü’nün yer aldığı yerli komedi “Seni Gidi Seni” filminin yönetmen koltuğunda Sibel Tunç oturuyor. Filmin senaryosunda ise Erdoğan Eyrik imzası var.

Kutsal Geyiğin Ölümü / Killing the Sacred Deer

Filmin başrolünü Colin Farrell ve ünlü oyuncu Nicole Kidman’ın üstlendiği yapımın kadrosunda ayrıca Barry Keoghan, Raffey Cassidy, Sunny Suljic, Bill Camp ve Alicia Silverstone da yer alıyor.

İçimdeki Güneş / Un Beau Soleil Intérieur

Beginner

Emekli bir taksi şoförü olan Güven Kıraç (Faruk) İngilizce öğrenmeye çalışırken hayatının farklı noktalarına yolculuk yapar. Burçak Açık Üzen’in ilk uzun metraj filmi.

Güven Kıraç, Birsen Dürülü, Ali Uyandıran, Bülent Çolak gibi oyuncuların yer aldığı geniş oyuncu kadrosunda ayrıca Cengiz Okuyucu, Cenk Doğar, Bülent Ergün, Serdal Genç gibi isimler de konuk oyuncu olarak yer buluyor.

Bizim Küçük Günahlarımız

Ayaz

Küçük Vampir 3D / The Little Vampire 3D

https://www.youtube.com/watch?v=pVSALsayXnU

Kardan Adam / The Snowman

https://www.youtube.com/watch?v=P5cxjiSaXz0

11 Comments

 1. yine güzel filmler yine güzel liste zaman buldukça izlenir.

 2. Justice League’i bir süredir bekliyordum. Bu haftasonu gideceğim.

 3. Bizim Küçük Günahlarımız kitaptan çevrilme bir film mi? ismi çok tanıdık geldi

 4. Justice League sonunda çıktı bu sefer aquamen için izlicem yani khal drogo için 🙂

 5. gayet iyi filmler vizyonda arkadaşlar hafta sonu izlemeye gitmeniz bence önerilir.

 6. Justice filmi sonunda çıktı hep bu filmi bekliyordum hep erteleniyordu çıkış tarihi sinemaya gidip en kısa zamanda izleyeceğim.

 7. Justice League vizyona girdiğinden beridir sinema salonlarını sallamaya devam ediyor. Ama Batman’ı Christian Bale oynamadıkça ısınamayacağım bu filme.

 8. vizyondaki filmlerin hemen hemen hepsi iyi ancak benim en sevdiğim film ise Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filmdir.

 9. Justice League: Adalet Birliği için sinemaya gidecem umarım beklediğim gibi bir filmdir.

 10. The Snowman baya ilginç bir filme benziyor. İzleyemeye gidebilirim.

 11. Yarı Adalet Birliğini izlemeye gideceğim. Okumuş olduğum incelemeler nedeniyle oldukça heyecanlıyım bakalım beni neler bekliyor olacak.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.