Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 20 Ekim 2017

Pinterest LinkedIn Tumblr

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 20 Ekim 2017’de vizyona 7 film giriyor.

Uzaydan Gelen Fırtına 
Tür : Bilim Kurgu, Aksiyon, Gerilim

Dünyadaki iklim değişikliği, insan ırkını tehdit eder hale gelince ülkeler bir araya gelerek Dutch Boy adı verilen bir iklim kontrol sistemi oluşturmuştur. Dünyanın her yerini saran uydulardan oluşan bu sistem doğal afetleri önleme ve hava durumunu kontrol etme görevini 2 yıl başarıyla sürdürdükten sonra yaşanan teknik bir arıza, her şeyi alt üst eder. Dünyanın bir manyetik fırtına sonucunda yok olmasını önlemek için birilerinin uzaya giderek uydulardaki sorunu çözmesi gerekecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=RQlyJ2WbYSg

Süperstar
Tür : Dram, Komedi, Müzikal

Günün birinde dünyanın en iyi şarkıcısı olma hayalleriyle yanıp tutuşan, Müslüman bir ailenin 14 yaşındaki kızı Insiya (Zaira Wasim), babasının sürekli engellemeleriyle bir türlü kendini gösterememektedir. Artık umudunu kaybetmişken tanıştığı ünlü müzik direktörü Shakti Kumaar (Aamir Khan), ona kimsenin veremeyeceği şekilde cesaret verir. Ailesinden ve tüm tanıdıklarından habersiz bir şekilde, burka giyerek şarkılarını kaydetmeye ve giderek büyüyen bir hayran kitlesi kazanmaya başlayan Insiya, gizli bir süperstar olmuştur.

Bölük
Tür : Dram

Türkiye’nin farklı yerlerinden gelip askerliğini yapmakta olan bir bölük askerin öyküleri ve dostlukları filmde konu edilecek.

Damat Takımı
Tür : Romantik, Gençlik

Lise yıllarından beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 5 arkadaş, Yiğit, Ömer, Serdar, Onat ve Can’ın hayatında önemli bir dönüm noktası gelip çatmıştır. Yiğit evlenme kararını açıkladığında, artık liseli gençler olmadıklarının farkına varırlar, yine de düğünden önceki 5 gün, lisedeki anılarını tekrar yaşamaya karar verirler. Ancak lisede gıcık oldukları Besim’le girdikleri iddia sonucu, bekarların düğün gününe dek kendilerine sevgili bulmak zorunda kalmaları, belki de birlikte geçirecekleri son günlere farklı bir boyut katacaktır.

Soygun
Tür : Dram, Suç

Connie (Robert Pattinson) ve zihinsel sorunları olan kardeşi Nick (Ben Safdie), gerçekleştirdikleri bir soygunun ardından polis tarafından durdurulduğunda, Connie kaçmayı başarır, ancak Nick yakalanarak Rikers Adası’ndaki hapishaneye alınır. Son derece kötü şöhretli bu hapishaneden kardeşini bir an önce çıkarmak isteyen Connie, 10 bin dolarlık kefalet ücretini bulabilmek için her yolu dener, sonunda kardeşinin bir mahkumla kavga edip hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Kardeşini hastaneden kaçırmayı düşünen Connie bunu başarır da, ancak kardeşi diye kaçırdığı kişinin başka bir mahkum çıkması işleri iyice karıştırır.

https://www.youtube.com/watch?v=GP8-N2FxYAw

İlk Öpücük
Tür : Komedi, Romantik

Geçirdiği bir kaza nedeniyle hiçbir yeni hatıra edinemeyen, her güne 2 yıl öncesinden tekrar tekrar başlayan Bahar (Özge Gürel), babası ve abisinin büyük özverileri sayesinde hayatına hep aynı 24 saati yaşayarak devam etmektedir. Yaşadığı kasabanın çapkın gençlerinden Hakan (Murat Yıldırım) Bahar’ı görür görmez aşık olmuştur. Ancak genç kadının durumunu öğrenince, ona her gün yeniden kendini sevdirebilmek için aynı özverili yaşamı kabul etmek zorunda kalacaktır.

Bak Şu Leyleğe
Tür : Animasyon, Macera

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

6 Comments

  1. ilk öpücük ve bölük gibi gilmler hoşuma gitti listeme aldım bu filmleri

  2. Uzaydan Gelen Fırtına filmini beğendim izlemeyenler izlesinler

  3. bu hafta izinliyim hepsi izlenesi filmler benim için çok iyi oldu böyle bir liste teşekkürler..

  4. Uzaydan Gelen Fırtına kalitel ibir yapım gibi duruyor. İzlemeye değer.

  5. hepsi güzel filmlere benziyor sıra sıra izlemekte fayda var:)

  6. boluk filmini bekliyorum askeri filmler genelde beyeniliyor ulkemizde. bende beyeniyorum. bakalım izleyip yorumumu atıcam

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.