Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler 24 Haziran 2016

Yazar Eren Can

Bu hafta vizyondaki filmler listesini sizler için hazırladık. 24 Haziran 2016’da vizyona 6 yeni film giriyor. İşte vizyona giren filmler!

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden
Süper Papağan
Bekleyiş – L’attesa
Muna
Maggie’s Plan
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

7 Yorum

  • Ninja Kaplumbağalar’ın ilk filmini izlemiştim. Ahım şahım beğenmesem dahi senaryodan yapılabilecek en iyisini yapmışlardı. Bakalım 2.si nasıl olmuş gidip izleyeceğim.

  • Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden sinema filmi nihayet sinemaya girmiş dün bugünde izleme zamanı olarak belirlenmeli bakalım birincisi kadar iyi mi izleyip göreceğiz.

  • Ramazan ayı zaten herkes iş güç biraz ara verir ve izine çıkar 24 haziran günü iyi filmler vizyonda tam izlenmelik filmler kaçırmamanız gereken sinema filmi bunlar

  • bu filmler de güzel aralarında süper papağan animasyon filmidir. ama her yaşta herkes izler sorun olmaz. Büyüdük diye izlemicez mi ninja kaplumbağalarda güzeldir.

  • Ben eskiden çok film izleyen bir insandım. Ama su son zamanlarda film izleme isteği bende kalmadı herhalde çok film izlemek ve yeni değişik bir film olmadığından olabilir.

  • Yarını sabırlıkla beklediğimi söyleyebilirim. Ama zaten cuma gününe girmişiz yeni filmler sabahtan yerini sinemalarda yerini alacaktır. İnşAllah iyi filmlere denk geliriz

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.