Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 24 Kasım 2017

Pinterest LinkedIn Tumblr

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 24 Kasım 2017’de vizyona 5 film giriş yapıyor.

Vizyona girecek filmler

Kardeşim Benim 2
Tür : Komedi

Ünlü müzisyen kardeşler Hakan (Burak Özçivit) ve Ozan (Murat Boz), vefat eden yakın arkadaşları Tato’nun (Ferdi Sancar) cenazesi için Ege’nin bir köyüne gelmişlerdir. Bu sırada Hakan, Rize’nin önemli çay tüccarlarından biri olan Muzaffer’in kızı olan Didem’le (Pınar Deniz) evlenmeye karar vermiştir ve Muzaffer’in itirazlarına rağmen 2 gün içinde düğün gerçekleşecektir. Ancak işler yine karışınca Ege’den başlayan ve birçok macera yaşayacakları bir yolculuğa çıkarlar.

Mucize 
Tür : Dram

Auggie Pullman (Jacob Tremblay) 5. sınıfa geçmek üzere olan bir çocuktur. Ancak doğuştan gelen yüzündeki kalıcı deformasyon geçirdiği onlarca ameliyata rağmen düzelmemiştir. O yaşına dek hiç okula gitmemiş, evde ailesi tarafından eğitim almış ve dışarıyla ilişkisi, hep bir kask aracılığıyla olmuştur. Sıradan bir okul olan Beecher’a başladığı günden itibaren bazılarının alay konusu olsa da aslında çoğu kişiden bir farkı olmadığını gösterecek, dış görünüşün ne kadar önemsiz olabileceğini kanıtlayacaktır.

Morg
Tür : Gerilim, Korku

Zehra uğradığı tecavüz sonucu hamile kalmış genç bir kadındır. Durumu babasından saklamaya çalışsa da son derece sert bir adam olan Emin, olayı öğrenince önce karısını, sonra da kızı Zehra’yı öldürür. Ancak Zehra’nın ruhu intikamını almaya kararlıdır, önce bir psikiyatr olan Banu’yu etkileyerek tecavüzcülerini öldürtecek, sonra da onların cesetlerini Emin’e musallat edecektir.

Buğday
Tür : Dram

Yakın bir gelecekte dünyada beklenmedik bir iklim değişikliği yaşanınca büyük bir kıtlık baş göstermiştir. Manyetik kalkanlarla korunan şehirlerde ayrıcalıklı zenginler yaşarken, zor durumdaki göçmen halk, buralara kabul edilmek için Ölü Topraklar adı verilen kurak bölgelerde, kamplarda açlık ve salgın hastalıklarla mücadele etmeye başlamıştır. Böyle bir ortamda şehirdeki rahat hayatını terkeden Cemil’le (Ermin Bravo), tohum genetiği uzmanı Profesör Erol Erin (Jean-Marc Barr) Ölü Topraklar’da karşılaşırlar.

Ayı Paddington 2
Tür : Animasyon, Aile, Komedi

https://www.youtube.com/watch?v=Fp92uq1aJR0

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

7 Comments

  1. Kardeşim Benim 2 filmi komedi tarzında olduğu için benim tarzıma uygun bir film kısa zamanda izlerim

  2. şu zamanlar turk sineması revaçta güzel filmler çıkıyor..

  3. Julia Roberts’ın kötü bir filmini görmedim ben. Mucize’yi izlemeyi düşünüyorum

  4. bu hfatanın filmlerinin bir kaçını izledim diğerleri de umarım güzeldir. izlediklerim güzeldi.

  5. geçen haftanın filmleri oldukça güzeldi yenilerini bekliyoruz.

  6. Kardeşim Benim 2 filmine bilet aldık cumartesi günü gidiyoruz umarım güzel bir film olmuştur

  7. kardesim benim 2 ilki kadar tutmadı diyorlar. izlemedim ama gisede cakılmıs sanırım. neyse artık bir sonrakine

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.