Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 26 Mayıs 2017

Yazar Eren Can

Bu hafta vizyondaki filmler listesini sizler için hazırladık. 26 Mayıs 2017’de vizyona 9 yeni film giriyor. İşte vizyona giren filmler!

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı
Tür : Aksiyon , Fantastik , Komedi , Macera

Kaptan Jack Sparrow (Johnny Depp), denizde yıllar boyu yaşadığı tehlikeli maceraların ardından bir kez daha zor duruma düşmüştür. Gaddar Kaptan Salazar (Javier Bardem), hayaletli gemisiyle birlikte sonunda şeytan üçgeninden kurtulmuş, karşısına çıkan tüm korsanları yok etmeye ant içmiştir. Jack Sparrow’un tek kurtuluş umudu, sahibine denizlerin mutlak kontrolünü veren Poseidon Asası’nı bulmaktır. Bu zorlu yolculukta ona güzel astronom Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve dik kafalı denizci Henry (Brenton Thwaites) eşlik edecektir.

Deha – Gifted
Tür : Dram

Karanlık Görev – Mil Jeong
Tür : Aksiyon , Dram

Aşk ve Savaş – On the Milky Road
Tür : Dram

Bilal: Özgürlüğün Sesi – Bilal: A New Breed of Hero
Tür : Animasyon , Aksiyon , Macera

Katre
Tür : Dram

Yarının Adı Başka
Tür : Dram

Sinsiran: Yasak Aşk
Tür : Korku

Toz
Tür : Dram

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Teknolojiyi, sinemayı ve oyun dünyasını yakından takip etmektedir.

12 Yorum

  • Karayip korsanları filmi senelerden beri unutulmazlar arasında yerini aldı bizim için ve son filmi de oldukça güzeldir eminim daha izlemdim izleyip görüşlerimi bildireceğim.

  • toz filmini merakla bekliyorum bu filmin fragmanını izledim çok harika herkese tavsiye ederim. umarım beklentimizi boşa çıkarmaz

  • En sevdiğin film hangisi diye sorsalar hiç tereddüt etmeden düşünmeden karayip korsanları derim. Tüm serisi çok güzel ama bu daha iyi.

  • Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı filmi sertinin en güzel filmi diyebilirim. Hepsini izlemekle beraber hepsinin ayrı bir yeri var zaten efsane filmler arasındadır.

  • Karayip korsanlarinin ilk 4 bolumu macera olsun heyecan olsun izleyici icin tatminkar bir seneryoya sahipti. Bakalim 5. Bolumunde bu basariyi hakalayabilecekmi? Filmi izleyemedkm ancak yorumlara bakilirsa ilk 4 bolumu aratmayscak gibi gorunuyir.

  • karayip korsanları 5 filmi diğer seriler gibi heyecanlı olmamış biraz daha saçmalamışlar yani en azından gerçekçi olabilir mesela hep efsanelerden bahsedilmez. Bence en iyisi her zaman ki gibi filmin ilk serisi

  • Ben uzun zamandan beri karayip korsanlar filminin serisini izliyorum. Bu son filmi de çok muhteşem gibi görünmekte ancak henüz izlemedim yakın zamanda sinemada izlenecek bir film. Diğer filmlerde güzel. Ama favorim karayip korsanları

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.