Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 26 Ocak 2018

Pinterest LinkedIn Tumblr

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 26 Ocak 2018’de vizyona 6 film giriş yapıyor.

BU HAFTA VİZYONA GİREN FİLMLER

Labirent: Son İsyan
Tür :
Bilim Kurgu , Aksiyon , Gerilim , Macera
Thomas ve arkadaşları Labirent’ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.’e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. Ancak Teresa’nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D.’a karşı mücadele ederken bulmuş, bu mücadele sırasında Minho’nun, organizasyon tarafından yakalanmasını engelleyememişlerdir. Minho’yu kurtarmak için yola çıkan Thomas ve arkadaşları organizasyonun peşine düşer. Bu uğurda aldıkları kararlar yalnızca arkadaşlarının değil, dünyanın da kaderini değiştirecektir.

Sevgisiz
Tür :
Dram

Hiçbir şekilde anlaşamayan, oldukça kavgalı bir boşanma süreci yaşamakta olan Jenya (Maryana Spivak) ve Boris (Aleksey Rozin) çifti için artık yolun sonu görünmüştür. Tek çocukları, 12 yaşındaki Alyoşa (Matvey Novikov) da bu sevgi ve ilgiden mahrum olduğu ortamdan fazlasıyla etkilenmektedir. Bütün bunlara dayanamayan çocuk, bir gün evden çıkıp gider. Anne ve babasının, Alyoşa’nın kaybolduğunu farketmeleri bile 2 gün sürer ve sonrasında mecburen el birliğiyle çocuğu aramaya koyulurlar.

Hafıza
Tür :
Bilim Kurgu , Dram , Gizem

Ünlü bilim adamı Gordon Dunn (Martin Donovan), çığır açan bir keşif yapmış, insanların hatıralarını tıpkı bir video gibi oynatıp tekrar tekrar izlemelerini sağlayan bir aygıt icat etmiştir. Ancak kısa bir süre sonrasında gizemli bir şekilde hayatını kaybeder. Bu icattan çok etkilenmiş kişilerden biri olan Sam Bloom (Peter Dinklage), cinayetin ardındaki sır perdesini aralamak için makineyi alarak Gordon’ın yakınındaki insanların hatıralarını incelemeye başlar.

https://www.youtube.com/watch?v=0TIJ2E1flZM

Ölümlü Dünya
Tür :
Komedi

Ölümlü Dünya filminde, uzun yıllardır Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten 8 kişilik Mermer Ailesi’nin sakladığı bir sırrın açığa çıkmasından sonra yaşananlar anlatılacak.

Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar
Tür :
Animasyon , Aile

Cesur ve maceraperest robot Coco, efsaneler ve masallarla dolu Orta Dünya Krallığı’nın harikalarından biri olan Altın Geyik’in yerini keşfeder. Ancak Altın Geyik’i çalmak isteyen hırsızlar vardır. Onu korumak için en güvendiği ve yakın olduğu arkadaşlarını toplayarak bir ekip oluşturur. Hırsızlar geyiği kişisel çıkarları, Coco ve arkadaşları ise ormanın ahengini koruyabilmek için istemektedir. Altın Geyik’e ilk ulaşan kim olacaktır?

Adı Aşk
Tür :
Dram , Romantik

Uzun zamandır uzak kaldığı Çanakkale’ye geri dönen Levent, buradaki eski dostlarıyla hasret giderip kayıp zamanı telafi etmeye çalışmaktadır. İstanbul’da yaşayan Zeynep ise arkadaşlarının ısrarıyla biraz uzaklaşmak için Çanakkale’ye tatile gider. Sahilde bulunduğu bir sırada yaralanan Zeynep’i sahilde yürüyüş yapan Levent bulur. Tanışmaları güzel şartlarda olmasa da bu arkadaşlık, kısa zaman sonunda aşka dönüşür. Bu sırada bir haber alarak ani bir şekilde İstanbul’a dönen Zeynep, geri geleceğini söylese de ortadan kaybolur. Levent, Zeynep’i bir türlü bulamaz, kayboluşunun asıl nedenini ise yıllar sonra öğrenecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=y5JmXR-RupI

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

5 Comments

  1. labirent yine aynı havayı korumuş diyebiliriz. yine zaman zaman bazı sahnelerde izleyicileri baysa da klasik olarak labirent serisinin gidişatına alıştık

  2. yine beklediğim gibi filmler yok herhalde en son interstellarda kaldı benim sevdiğim filmler:(

  3. labirent bir iki izledim çok güzel ilgi çekici ve aksiyon gerilim ne ararsan var Labirent: Son İsyan filmi de güzel

  4. ocak ayında birçok güzel film vizyona girdi yeni filmleri de bekliyoruz bu listede tavsiyem sizlere hafıza filmidir.

  5. labirenti izledim ama beğenmedim çünkü ilk defa izledim seriyi hep aynı konu

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.