Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 4 Ağustos 2017

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bu hafta vizyondaki filmler listesini sizler için hazırladık. 4 Ağustos 2017’de vizyona 8 film giriyor.

Kara Kule
Tür : Bilim Kurgu , Fantastik , Korku

11 yaşındaki Jake Chambers (Tom Taylor), rüyalarında gördüğü, ancak kimsenin varolduğuna inanmadığı Orta Dünya’yla ilgili ipuçlarını takip ederek buraya ulaşmayı başarır. Burada yine rüyalarında gördüğü Silahşör Roland Deschain (Idris Elba) ile karşılaşır. Deschain, yıllarca kendi evrenlerini korumak için Kara Kule’yi savunmuştur, ancak Siyahlı Adam (Matthew McConaughey) oraya ulaştığında hem Orta Dünya, hem de insanların dünyası yok olacaktır. Ona engel olabilmek silahşör, genç Jake ile zorlu bir yolculuğa çıkacaktır.

Anne 
Tür : Gerilim

Oğlu Frankie ile parkta vakit geçirmekte olan Karla Dyson (Halle Berry), bir süre sonra çocuğundan ses çıkmayınca telaşlanır ve sonunda çocuğun bir arabaya zorla bindirildiğini görür. Oğlunu kaçıranların peşine düşen kadın, durumu polise haber verir, ancak sonunda bu işi kendi kendisine halletmesi gerektiğini anlar. Hiçbir güçlüğün yıldıramadığı acılı anne, oğlunu geri alana dek durmaya niyetli değildir.

Denizde Dehşet
Tür : Gerilim , Korku , Macera

Meksika’ya tatile giden iki kız kardeş, Lisa (Mandy Moore) ve Kate (Claire Holt), köpekbalığı gözlemek için kafesle okyanusa dalmıştır. Ancak kafesi yukarıya bağlayan halatlarda bir sorun yaşanınca kafes okyanus tabanına, 47 metre derinliğe düşer. Ölümcül köpekbalıkları etraflarında pusuya yatmıştır, üstelik oksijen hızla tükenmektedir ve suyun yüzüne çıkabilmek için bir saatten az süreleri bulunmaktadır.

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın 
Tür : Komedi

Emekliliğine 1 gün kala patronuyla kavga edip işinden olan Cumali Ceber, okudukları okuldan bir türlü mezun olmayı beceremeyen 2 oğlunu yanına alarak Kuşadası’nda lüks bir otele tatile gider. Tatil boyunca başına gelenler filmde konu ediliyor. Cumali Ceber karakteri, Halil Söyletmez’in sosyal medyada yarattığı, Türkiye’nin popüler fenomenlerinden biri olarak bu kez sinema filmiyle izleyici karşısına çıkıyor.

İsmail’in Hayaletleri
Tür : Dram , Gerilim

Yönetmen Ismaël Vuillard (Mathieu Amalric) eşi Carlotta tarafından terk edildikten sonra üzüntüsünü zor da olsa atlatmış, Sylvia (Charlotte Gainsbourg) ile huzurlu bir hayata başlamıştır. Ancak günün birinde Carlotta (Marion Cotillard) geri dönerek hem Ismaël’i, hem de Sylvia’yı şoke eder. Yeni filminin hazırlıklarını yapmakta olan Ismaël ve Sylvia için zor günler başlarken Carlotta eşiyle yeniden birlikte olabilmenin hesaplarını yapmaktadır.

İki 
Tür : Dram , Gerilim , Korku

Şehirden uzakta, ıssız bir eve taşınmış bir anne ve kızının hayatı, üzerlerine çöken sürekli kabuslarla yaşanmaz bir hal alacaktır. Devam eden huzursuzlukları, hiç beklenmedik bir sona doğru anne-kızı sürükleyecektir. Herhangi bir dini ögeyi korkutma amacıyla kullanmadan çekildiği iddiasıyla tanıtılan İki filmi, 4 Ağustos 2017’de gösterime girdi.

Bırak Kendini
Tür : Dram , Komedi

Orta yaşları geride bırakmış huysuz psikanalist Elia (Toni Servillo), ayrı yaşadığı eşi Giovanna (Carla Signoris) ile halen aynı apartmanda komşu olarak yaşamını sürdürmektedir. Yaş ve kiloya bağlı olarak yaşadığı bazı sağlık sorunlarından ötürü spor yapmaya karar verir, ancak salon ortamını sevmeyince kişisel antrenör tutar. Antrenörü Claudia (Verónica Echegui) ise genç ve delidolu bir kadındır. İkili arasında eğlenceli olaylara gebe ve birbirlerinden çok şey öğrenecekleri bir dostluk başlar.

Balerin ve Afacan Mucit
Tür : Animasyon

https://www.youtube.com/watch?v=e8GBPFhnG7g

 

15 Comments

 1. Tap taze yeni filmler bugün itibarı ile vizyona girmiştir. Fantastik, korku ve gerilim türü filmi sevenler için önerim sizlere Kara Kule filmi olacaktır.

 2. Dün çok iyi filmler girmiş vizyona zaten kötü film nadir olarak vizyona giriyor. Hepsi iyi filmdir. Ama aralarında daha iyileri var tabi

 3. Bilim kurgu tarz filmlerinin içine fantastik ve korku da karışınca muhteşem film ortaya çıkıyor o yüzden oyum Kara Kule filminedir.

 4. kara kuleyi çok merak ediyorum 7 kitaptı sanırım 3 ünü okudum harika bir hikayesi vardı filmi merak ettim

 5. Denizde Dehşet tarzında filmleri oldum olası çok severim bu yüzden en kısa zamanda sinemalardan kalkmadan bu filmi izlemem lazım.

 6. sonunda çıktı kara kule umarım iyidir uzun zamndır beklediğim bir filmdı kitabını okudum

 7. Bilim kurgu hayranı olarak birçok bilim kurgu izledim bu sebeple sizler burada bu kategori de yer alan kara kule filmini tavsiye ederim.

 8. bu hafta en merak edilen kara kule tabikide uzun sokulku bir kitaptı ve sonunda filmi çıktı

 9. kara kule çıkmışken diğerleri izlenmez bence bakalım nasıl oldu kara kule filmi meraktayım çok ma çok

 10. Çok güzel filmler gene vizyonda en kısa zamanda sinemadan kalkmadan izlemem lazım bu filmler kaçmaz.

 11. KARA KULE FİLMİNİN FRAGMANI ÇOK HOŞ ÖZELLİKLE HAVADA MERMİ DOLDURMA SAHNESİ BİTİRİCİ OLMUŞ

 12. her hafta olduğu gibi bu hafta da bilimkurgu ve gizem ağırlıklı artık bu tür filmler tutuyor piyasada

 13. Çok güzel filmler eklenmiş sitenizi takip edenler arasında yer alıyorum yeni güncel filmleri de eklermisiniz?

 14. Yeğenimi Balerin ve Afacan Mucit’e götürmeyi planlıyorum. İzleyen varsa yorumunu paylaşabilir mi acaba?

 15. kara kule nete düşse de izlesek artık kitabını okudum çok merak ediyorum kara kule filmini

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.