Android

Haftanın En İyi ve En Yeni Mobil Oyunları – 11 Ekim

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sizler için hazırladığım bu listede Android ve iOS için öne çıkan oyunları önerdim.  İşte karşınızda Haftanın Mobil Oyunları!

Haftanın en iyi ve en yeni mobil oyunları

Play Store ve App Storeda binlerce oyun bulunuyor ve böyle bir fazlalıktan dolayı kaliteli oyun seçmek bir hayli zaman alıyor. Her hafta düzenli olarak devam edeceğimiz Haftanın Mobil Oyunları ile güncel ve yeni oyunları sizler için paylaşacağım.

Stickman Dismounting

Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz fizik tabanlı bir beceri oyunu olan Stickman Dismount’da bir çöp adam oyun kahramanı olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki her bölüm arklı tasarıma sahip ve bu bölümlerde çeşitli tuzak ve engel türleriyle karşılaşıyoruz.

Google Play – AppStore

Redline: Drift

Drift yapma ve araba sürme oyunlarını sevenler çok güzel ve kalite bir oyun. Redline Drift oyununda 15 adet yer alıyor ayrıca oyunun görsel ve ses efektleri mükemmel. Bu yarış oyununda, el frenihız ayarlamaları ve direksiyon hakimiyeti tamamen bizim ellerimizde.

Google Play

Clash.io

Ketchapp oyun firmasının yeni sunduğu oyunlarından biri olan Clash.io yılan oyunu Slither.io’nun biraz daha eğlenceli hali olmuş. Çevrimiçi oyuncuları ve rekabet etmeyi sevenler için eğlenceli bir oyun.

Google Play – AppStore

Football Strike – Multiplayer Soccer

Gerçek zamanlı rakiplerle rekabet edebileceğiniz şut çekme oyunu. Farklı çevrim içi modlarda dünyanın dört yanındaki oyunculara meydan oku! Atış Yarışı modunda, hızlı, zamana karşı mücadelede hedefleri vur veya bire bir frikik modunda sırayla hem hücum oyuncusu hem de kaleci olarak oyna!

Basit ve hızlı oyunu ile Football Strike oynaması kolaydır ve sonsuz sayıda rekabetçi futbol eğlencesi sunar!

Google Play – AppStore

2 Comments

  1. Benim gibi drift tutukunuysanız Redline: Drift oyununa bayılırsınız. Geçen gün 2 saat oyuna kitlenmişim hala boynum ağrıyor 😀

  2. her ne akdar mobil oyunlar pc kadar keyıfli olmasa da eskiden atari zamanındaki goruntu ve mantıktan cok daha ileri düzeydeler

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.