Android

Haftanın En İyi ve En Yeni Mobil Oyunları – 18 Kasım 2017

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sizler için hazırladığım bu listede Android ve iOS için öne çıkan oyunları önerdim.  İşte karşınızda Haftanın Mobil Oyunları!

Shadow Fight 3

Shadow Fight’in yeni versiyonu yine oldukça beğenilmiş durumda. Shadow Fight 3 seçebileceğin 3 özel dövüş stili sunar.Hikaye modu ile kahramanınızı geliştirebileceğiniz gibi gücünüzü PvP modunda oyuncularla 1v1 rekabet edebilirsiniz.

Yeni hamleler, ek yetenekler, silahlar, ekipmanlar topla ve onları SENİN istediğin şekilde birleştir. Hızlı ve zarif, güçlü ve yıkıcı, esrarengiz ve ölümcül ol. Senin ayrı oynama tekniğini ve kişiliğini yansıtacak bir karakter geliştir.

Özellikleri
– Akıcı animasyonlar ve gerçek gibi fizik
– Harika GÖLGE-tabanlı dövüş mekanikleri
– Toplayacak çok sayıda ekipman ve silah
– Harika görseller
– Üç özel grup ve dövüş stili
– Yüzlerce ek yetenekler ve süper hamleler
– Karakter yaratma
– Çeşitli dövüş modları

Google Play – AppStore

Badminton League

RedFish Games tarafından geliştirilen Badminton League oyunu eğlenceli yapısıyla uygulama mağazasında dikkat çekmeye başarmış durumda.

Oyun içerisinde 4 farklı mod bulunuyor. Bilgisayara karşı maç yapabildiğimiz ve oyuncumuzu geliştirebildiğimiz Match modu. Çevrimiçi oyuncularla rekabet edebildiğimiz Turnuva modu ve yine çevrimiçi 1v1 modu.

Google Play – AppStore

The Tower Assassin’s Creed

Ketchapp tarafından geliştirilen The Tower Assassin’s Creed oyunu ile casusunuzun tırmanacağı en yüksek kuleyi inşa edin.

Google Play – AppStore

MentalUP – Zeka Oyunu

MentalUP’ın içerisindeki her bir zeka oyunu; uzman doktorlar, oyun tasarımcıları ve akademisyenler tarafından geliştirilmiştir.

Dikkat Oyunları: Odaklanma ve konsantrasyon gerektiren dikkat oyunları ile dikkat eksikliğini azaltır, konsantrasyon becerilerini geliştirir.

Hafıza Oyunları: Akılda tutma görevleri içeren hafıza oyunları ile unutkanlığı önler, hafızayı geliştirir.

Görsel Zeka Oyunları: Görsel analiz ve doğru açı ile bakmayı gerektiren birbirinden eğlenceli zeka oyunları ile görsel zeka gelişimini destekler.

Sözel Zeka Oyunları: Kelime haznesini ve dil bilgisi becerilerini geliştiren eğitsel oyunlar ile sözel zeka gelişimini destekler.

Yetişkin Bireyler için Dikkat Oyunları ve Hafıza Oyunları: MentalUP, yetişkinlerin sıkça yaşadığı konsantrasyon bozukluğu ve unutkanlık problemlerini azaltmak için beyin egzersizleri içerir.

Google Play

3 Comments

  1. Badminton League ilginç bir oyuna benziyor. Yükleyip deneyeceğim

  2. Shadow Fight’ı oynuyorum. Tavsiye ederim. Kasmadan zaman geçirtiyor.

  3. görsel olarak cok kaliteli oyunlar telefonuda fazla zorlamıyo ayrıca b oyunlar

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.