Android Günün Oyunu İOS

Haftanın En İyi ve En Yeni Mobil Oyunları #3

Yazar Eren Can

Sizler için hazırladığım bu listede Android ve iOS için öne çıkan oyunları önerdim. İşte karşınızda haftanın mobil oyunları!

Basit görselli arcade oyunlarını benim gibi sizde seviyorsanız tavsiye ettiğim oyunları deneyebilirsiniz.

BLUK – Physics Adventure

Bu yeteneğe dayalı fiziksel platformda Bluk rolünü oynarken hayali evrenleri keşfe çıkın ve benzersiz görevlerin üstesinden gelmek için birçok yeteneğin kilidini açın. Hikayenin ana konusunu takip ederek ilerleyebilir ve oyunu bitirebilirsiniz. Ya da sınırsız görevleri yerine getirerek oyuna devam edebilirsiniz.

Google Play – AppStore

Dunk Shot

Yine Ketchapp firmasının basit görselli popüler oyunlarından bir tanesi. Eğlenceli ve bağımlılık yapan basketbol oyununda sadece sayı yaparak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunda 5 farklı challenge bölümü de bulunuyor, bana göre bu bölüm çok daha eğlenceli ama daha zor.

Google Play – AppStore

Spiky Trees

Reflekslerinizi test etmek isterseniz bu oyun tam sizin için. Oyunda dikenli ağaçlara çarpmadan ilerlemeye çalışıyorsunuz. Manevra ve parlak taşlar toplamak için yapacağınız şey tek dokunma.

Google Play – AppStore

Tigerball

Arkadaşlar bu oyunda topun kontrolünü sağlayarak farklı farklı bölümleri bitirmeniz gereken eğlenceli bir Android ve iOS için yapılmış bir oyun. Gerçekçi fizik motoru bulunan Tigerball’da 20 farklı dünya içerisinde toplam 100 bölüm bulunuyor.

Google Play – AppStore

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

3 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.