Promotion

Haftanın Popüler iOS Uygulamaları

Pinterest LinkedIn Tumblr

Her geçen gün geliştirilen uygulamalar ile birlikte haftanın en popüler iOS uygulamaları da değişiyor. App Store’da milyonlarca kişinin indirmesine ve verdiği puanlara göre oluşturduğumuz listede mutlaka size uygun bir uygulama da vardır.

1- Zombi öldürme oyunu ile saatlerce eğlenin

Zombie Highway oyununun devamı niteliğinde olan bu uygulama ile saatlerce eğlenebilirsiniz. Oyunda bir araba ile ilerliyorsunuz ve yol boyunca etraftan sürekli olarak zombiler çıkıyor. Amacınız ise arabanızla bu zombilerden kaçmak ve arabanıza yapışan zombileri öldürmek. Grafikleri ve ses efektleriyle favorileriniz arasına girebilecek bir uygulama.

2- Fotoğraflarınızı mix yapan uygulama

Adobe Photoshop Mix uygulaması ile sizler de fotoğraflarınızın birbirine geçmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin Boğaziçi köprüsünün halatlarını istediğiniz gibi şekillendirmek istemez misiniz? O zaman bu uygulama tam da size göre.

3- Daddy Long Legs ile amacınız en uzağa gitmek

Sonsuz oyunların günümüzdeki popülerliğine bir oyun daha eklendi. Daddy Long Legs ile amacınız karakterinizin bacaklarını en iyi şekilde kontrol ederek en uzağa taşımak. Bunu yaparken parmak koordinasyonunuz çok iyi olmalı.

4- Farklı bir algoritmaya sahip yapboz oyunu

Bildiğimiz yapboz oyunlardan oldukça farklı olan Find The Lines oyunu çizgiler yardımıyla resmi tamamlamanız gereken bir oyun. Parmağınızı resim üzerinde hareket ettiriyorsunuz ve doğru çizgileri yakaladığınızda da yavaş yavaş yapbozu tamamlamış oluyorsunuz. Farklı bir algoritma ile tasarlanmış oyunda seviyeye göre saatler geçirebilirsiniz.

Diğer popüler iOS uygulamaları ve Apple haberleri için elmadoktoru.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.