Diğer

Haftanın Windows Phone 8 Uygulamalar

Pinterest LinkedIn Tumblr

windows-phone-8-start

Windows Phone 8 kullanıcılarının göz atması gereken 5 uygulama sizlerle.

Microsoft’un mobil işletim sistemi Windows Phone 8 sınırlarını hızla genişletiyor. Şu an itibarıyla birçok kişi Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonlarıyla vakit geçiriyor.
Eğer telefonunuza biraz renk katmak, kullanımınızı daha eğlenceli bir boyuta taşımak istiyorsanız Techno-Labs’ın uygulama tavsiyelerine bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.
Haftanın Windows Phone 8 uygulamaları sizlerle.
Asphalt 7
Gameloft’un müthiş mobil oyunu Asphalt 7 kısa bir süre önce Windows Phone 8 platformuna da adım attı. Eğer HTC Windows Phone 8X, Nokia Lumia 920 ya da Lumia 820 gibi yüksek güçlü donanıma sahip bir WP8 akıllı telefon kullanıyorsanız, Asphalt 7’yi mutlaka arşivinize eklemelisiniz.
Onlarca spor otomobille birbirinden eğlenceli pistler üzerinde aksiyon dolu ve uzun süreli yarış heyecanı vaat eden Asphalt 7, Windows Phone 8 uygulama mağazasında sadece 2TL’den satılmakta. Oyunu indirmek için Windows Phone 8 uygulama mağazasında ‘Asphalt 7’ aramasını yapmanız yeterli olacaktır.
AE Fruit Slash
Windows Phone platformunda dokunuşlarınızla meyve kesmek istiyorsanız ve bu iş için para ödemeye niyetiniz yoksa, AE Fruit Slash sizleri bekliyor.
Dokunmatik kullanım destekli platformların vazgeçilmez oyunu Fruit Ninja’ya iyi bir alternatif olan AE Fruit Slash, WP8 kullanıcılarının mutlaka denemesi gereken oyunlardan biri. Oyunu Windows Phone 8 uygulama mağazanızda ‘AE Fruit Slash’ aramasını yaparak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Uygulamaların Devamı Diğer Sayfada >>
1 2

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.