Günün Android Uygulaması

HERE Beta – Günün Android Uygulaması

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nokia’nın üretmiş olduğu ücretsiz bir navigasyon uygulaması.

Here, nerede olursanız olun yolunuzu bulmak için var. Here, etrafınızdaki dünyayı kucaklamak ve kaybolma korkusu olmadan yeni yerler keşfetme cesareti göstermek için var. Here, gittiğiniz yerden emin olduğunuzda hayatınızı yaşama güveniniz için var. HERE ile İnternet bağlantısı gerekmeden dünyanın dört bir yanında arama yapabilir, gezinebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Nerede olursanız olun sizin için çevrimdışı olarak çalışmaya devam etmeleri amacıyla haritaları telefonunuza veya tabletinize kolayca indirin ve kaydedin. HERE ile her an için bir haritaya sahip olursunuz. Bölgenizdeki restoranları ve mağazaları bulun. Arkadaşlarınızla anlık planlar yapın ve Glympse kullanarak konumunuzu paylaşın. Aynı zamanda, gideceğiniz yere vardığınızda keşfetmek istediğiniz tüm yerlerle haritaları kişiselleştirerek bir seyahate hazırlanın. Bununla birlikte Trip Advisor, Lonely Planet ve diğer kaynaklarda bulunan derecelendirmelere ve incelemelere göz atabilirsiniz. Arabayla nereye seyahat ederseniz edin, adım adım sesli yön tarifleriyle birinci sınıf navigasyon hizmeti alırsınız. Aynı zamanda canlı trafik ve toplu taşıma bilgileri sayesinde her zaman en hızlı yolu bulabilirsiniz.

İşte dünyayı görebileceğiniz yeni ve heyecan verici yollar:

– Nereye gittiğinizi daima bilin: İnternet bağlantınız olmadığında bile adım adım sesli sürüş ve yürüme rehberi.
– Her zaman çalışan haritalar: İndirebileceğiniz, kaydedebileceğiniz ve çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz 100’den fazla ülkeye ait etkileşimli haritalar.
– En hızlı yolu seçin: 40’tan fazla ülkede 800’den fazla şehir için toplu taşıma haritaları, yol tarifleri ve bilgiler.
– Gecikmeleri önleyin:40’tan fazla ülke için gerçek zamanlı trafik ve yol kapatma bilgileri.
– Seyahatlerinizi yola çıkmadan planlayın: Telefonunuzda veya here.com’da haritaları kişiselleştirin ve oraya vardığınızda görmek istediğiniz tüm yerleri depolayın.
– Arkadaşlarınızla kolayca buluşun: Glympse, seyahat ilerlemenizi ve varış saatinizi metin veya e-posta yoluyla paylaşmanızı sağlar.

HERE Beta – Google Play

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.