Genel

Herkesi Mutlu Edebilecek Bir Seçenek EmlakJet

Yazar Eren Can

Türkiye’nin 7/24 açık emlak sitesi EmlakJet hayallerinizdeki ev ya da iş yerini bulmanız için gece gündüz çalışıyor. Yüz binlerce satılık ve kiralık gayrimenkul http://www.emlakjet.com/ adresinde, hayallerinize kolayca ulaşın diye sizlerin ilgisine sunuluyor. Gayrimenkul bulmanın en hızlı yolu olan EmlakJet, Türkiye’nin her şehrinde mahalle mahalle arama yapmanıza olanak veriyor. Oturduğunuz yerden EmlakJet arama motoru ile konforlu bir şekilde yapacağınız aramalarla, günlerce gezip aradığınız yeri bulamama sorunu tarihe karışıyor.

Konut, iş yeri, arsa ya da turistik tesis gibi emlak sektörüne dair aradığınız ne varsa EmlakJet’te mevcut. Aradığınız gayrimenkule isterseniz emlak ofisi konforu, isterseniz sahibinden kolaylığı ile EmlakJet güvencesinde kavuşun. Siz planlarınızı geç kalmadan gerçekleştirirken, her geçen gün artan ilan sayısı ile EmlakJet’in, sayısız seçeneği ayağınıza kadar getirmesinin huzurunu yaşayın. Türkiye’nin en büyük üç emlak sitesinden biri olan EmlakJet, aylık bir buçuk milyon tekil ziyaretçi sayısı ile sektörünün öncü kurumlarından biri olmaya devam ediyor. Yüksek teknolojili ve kullanıcı dostu WEB sitesinin yanında eksiksiz hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam eden EmlakJet, sizlerin ve sevdiklerinizin daha mutlu bir gelecekte yaşaması için ihtiyacınız olan her şeyi bir tıklama kadar yakınınıza getiriyor. EmlakJet’in sektör liderliğini hedeflediği bu yükselişte, size de değer kazanan yatırımlar ile mutluluğu paylaşmak kalıyor.

Bireysel ziyaretçileri kadar “kurumsal iş ortakları”na da olanaklar sunan EmlakJet, emlak sektörüne taze bir soluk, kurumsal üyelerinin işlerine huzur verici bir hava katmayı hedefliyor. Aylık milyonlarca tekil site ziyaretçisi ile emlak firmalarına ilanlarını sayısız müşteriye ulaştırma şansını sağlıyor. Kurumsal üyelerine profesyonel destek hizmeti de sunan EmlakJet, üç farklı yabancı dil seçeneği ve ücretsiz WEB sitesi imkânı ile iş ortaklarına, markalarının çehresini değiştirecek güçlü bir yardım eli uzatıyor. İlanların hem WEB sitelerinde hem de EmlakJet internet sitesinde tek işlemle yayınlanmasına olanak veren düzenlemesi ile firmaların sesini geniş kitlelere rahatlıkla duyurmasına ve kurumsallığa pratik bir şekilde ulaşmasına olanak veriyor. İster kendinize bir gayrimenkul arıyor olun, isterseniz emlak sektöründe yükselmeye çalışan bir firma olarak karşımıza çıkıyor.  EmlakJet’te herkesi mutlu edecek bir seçenek mutlaka var.

emlakjet_infografik

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.