Sinema

Hızlı ve Öfkeli 8’de yer alan milyon dolarlık arabalar

Yazar Eren Can

2017 yılının en çok beklenen filmlerinden Hızlı ve Öfkeli 8’nin kamera arkası videoları gelmeye devam ediyor.

Filmin yönetmeni F. Gary Gray, Hızlı ve Öfkeli 8‘de kullanılan tüm arabaları bir videoda izleyicilerle paylaştı. Filmde kullanılan arabalar arasında milyon dolarlık Bentley, McLaren, Maserati, Mercedes-Benz, Jaguar, film için özel tasarlanan paletli bir araçlar da yer alıyor.

Filmde Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris ve Tyrese Gibson kadroda yer alırken Charlize Theron,Natalie Emmanuel, Jason Statham, Scott Eastwood, Kurt Russell, Dwayne Johnson, Kristofer Hivju ve Helen Mirren gibi isimler onlara eşlik ediyor.

Fast 8, 14 Nisan 2017‘de vizyonda olacak.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

3 Yorum

  • Hiç bitmesin diyebileceğim bir film serisi. Neyseki Vin Diesel’in son bir üçlemeyle seriyi sonlandıracağız demesi, 8-9 ve 10 olmak üzere 3 film daha çıkacak olması mutlu ediyor.

  • Sinema tarihinin en çok sevilen ve konusu olarak rakipsiz tek serisi, üç film sonra son bulması üzücü, keşke Paul da yaşasaydı da bu filmlerde olabilseydi.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.