Tanıtım

Hızlı ve Öfkeli 7 Tanıtım

Yazar Eren Can

Hızlı ve Öfkeli 7 Tanıtım

2015 senesinin en çok beklenen aksiyon filmlerinden birisi olan Hızlı ve Öfkeli 7, tam anlamıyla izleyicinin beklentisini karşılayabiliyor. Filmin en can alıcı noktası ise kuşkusuz filmde yer alan oyuncular arasında Paul Walker’ın da bulunuyor olmasıdır. Geçtiğimiz senelerde talihsiz bir trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Paul Walker sebebiyle filmin çekimleri uzun bir süre ertelenmişti. Fakat filmi baştan çekmek yerine Paul Walker’ın çektiği sahnelerin üzerine dublör sahneleri eklendi ve gene biz Brian karakterini Paul Walker tarafından izledik. Film 3 Nisan 2015 tarihinde vizyona girdi ve vizyona girdiği andan itibaren büyük bir ilgiyle karşılaştı. Hızlı ve Öfkeli 7 izlemek için sitemizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yönetmen koltuğunda oturan James Wan, bize tam olarak 140 dakikalık muhteşem bir aksiyon filmi sunmuş. Filmde gene atraksiyon tam gaz devam ediyor ve ekip üyeleri gene başlarını büyük bir derdin içinde buluyor. Oyuncu kadrosu içerisinde yer alan Paul Walker, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez ve Jason Statham oldukça güzel bir performansla bizleri karşılıyor. Filmde kullanılan grafik ve canlandırmalar gene Hızlı ve Öfkeli serisinden beklediğimizi bizlere sunuyor. Bu sefer hikâyede çok daha fazla özenilerek hazırlanmış olacak ki filmi izlerken her saniyeyi iple çekiyoruz. Kısacası film beklediğimizden çok daha fazlasını bize sunuyor. Hızlı ve Öfkeli 7 full hd izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 7 filminin konusundan biraz bahsedecek olursak; Brian ve Dominic sonunda hayallerini gerçekleştirmek için Amerika’ya dönmeye karar vermiştir. Artık Owen ölmüştür ve başlarında onlara sorun açacak kimse kalmamıştır. En azından onlar öyle düşünmektedir. Bu yüzden ekibi toplarlar ve ayrılmaya karar verirler. Artık herkes kendisine normal ve huzurlu bir yaşam oluşturacaktır. Artık polisle ilgili bir sorunda yoktur. Dolayısı ile hepsi büyük bir sevinç içerisinde kuracakları yeni hayatın hayalini kurmaya başlamıştır. Fakat başlarında aslında hiç bilmedikleri çok büyük bir dert vardır. Owen’ın kardeşi olan Ian tüm ekibi öldürmeye kararlıdır.

Ian, ne kadar tehlikeli bir düşman olduğunu Hans’ı öldürerek tüm ekibe gösterir. Brian ve Dominic Hans’ın ölümünü duyduktan sonra kısa bir araştırma yapar ve Ian’ın onları bulmak için Amerika’ya geldiğini öğrenir. Artık işler çok daha zor bir hal almıştır. Çünkü ekip Ian’ı bulamazsa Ian onları bulacaktır. Bu durumda da işler hiçte iyi bir hal almayacaktır. Bu sebepten dolayı da Brian ve Dominic ekibi tekrar toplamaya karar alır. Böylece görev tekrar başlar. Kahramanlarımız daha önce hiç karşılaşmadıkları zorlukta bir rakiple karşı karşıyadır ve çok iyi plan yapmaları gerekmektedir. Hızlı ve Öfkeli 7 Türkçe dublaj izlemek için sitemizi ziyaret edebilir ve en kaliteli şekilde filmi izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.