Tanıtım

Hızlı Ve Öfkeli 7

Pinterest LinkedIn Tumblr

Hızlı ve öfkeli filmi bir efsane olduğunu hepimiz biliyoruz. Serisinden mutlaka birini izlemeye fırsatınız olmuştur. Birde tutkunları vardır ki her birini tekrar tekrar izlemiştir. Özellikle de Paul Walker ile bütünleşen bir film haline gelmişti. Biliyoruz ki 2013 yılında filmin çekildiği esnada daha sahneler tamamlanmadan feci bir kaza geçirerek hayatını kaybetmişti ve severlerini oldukça üzdü. Hızlı ve öfkeli 7 izle severleri için yeni bir film geliyor. Sahnelerinin ölmeden önce bir kısmı çekilmişti fakat 2 yıl ara verilen film dublör yardımıyla tamamlandı ve severlere sunuldu. Paul Walker bu sahnelerde dublör yardımıyla hayat bulurken yüzü görünmüyor. Kendi çektiği sahnelerde görülüyor. Hızlı ve öfkeli 7 full izle severleri için sunuyoruz.

Filmin konusu yine film serisinin devamı olarak sunuluyor. Hız ve son model arabalar, hırsızlık, dostluk, hırs hepsi bir arada bu filmde karşımıza çıkıyor. Defalarca izlenen filmin hızlı ve öfkeli 7 Türkçe dublaj izle fırsatını kaçırmadan sizde bu muhteşem serinin son filmini izleyebilirsiniz. Fenomen haline gelen filmde yine arabalar yarışıyor, dostluk kazanıyor ve hırsın izlediği yol izleniyor.

Başrollerde Paul Walker, Vin Diesel ve Dwayne Johnson bulunuyor. Bu karakterler bu film içinde son kez bir araya gelmiş oluyor. Hızlı ve öfkeli 7 izle ve sende bu Paul Walker’in son filmini kaçırma.

ABD filmi olan hızlı ve öfkeli 7 yönetmen koltuğunda oturan isim James Wan oluyor. Senaryo sahibi ise Chris Morgan ve Gary Scott Tompson olduğu belirtiliyor. Yapımcılığını da Vin Diesel ve Neal H. Moritz üstleniyor. Hızlı ve öfkeli 7 full izle ve sende bu fenomen filmin son sayısını kaçırma.

Hızlı Ve Öfkeli 7 Filminin Konusu

Hızlı ve öfkeli filminde bu sefer İngiltere’den gelmiş olan bir intikam ile sarsılıyor. Haberleri olmadan gelen tehlikenin farkında değillerdir. Shaw adında Owen’in kardeşi intikam almak için peşlerine düşmektedir. Hiç ummadıkları bir anda arşılarına çıkacak olan tehlikenin farkında değiller.

Shaw, Toretto’nun evini havaya uçurmasıyla savaş başlar. Çaresiz kalan Toretto bir devlet ajanından yardım istemeye karar verir. Dostluğun bir araya toplanmasıyla ekip harekete geçiyor. Fakat bu sefer olukça zor bir görev üstlenirler ve ABD için hazırlanan takip cihazını ele geçirmeye çalışmaktadırlar. Hızlı ve öfkeli 7 türkçe dublaj izle fırsatını bizimle yakalayabilirsiniz.

Hızlı Ve Öfkeli 7 Kadrosu

Asıl Karakterler;
Michelle Rodriguez
Jordana Brewster
Tyrese Gibson
Chris Bridges
Elsa Pataky
Lucas Black

Başrol Oyuncuları;

Paul Walker
Jason Statham
Vin Diesel
Michelle Rodriguez
Dwayne Johnson

Yeni Oyuncular;

Tony Jaa
Ronda Rousey
Nathalie Emmanuel
Kurt Russel

Özel Oyuncu olarak da Saw ve İnsidious filminde büyük ses getiren James Wan sürpriz konuk olarak geliyor. Bu muhteşem kadronun hazırladığı filmi izlemek için hızlı ve öfkeli 7 izle fırsatını bizimle yakalayabilirsiniz.

Hızlı Ve Öfkeli 7 Sahneleri Nasıl Tamamlandı

Hızlı ve öfkeli 7 filminin çekimleri esnasından hızlı araba kullanması yüzünden trafik kazası yaparak acı bir şekilde can veren Paul Walker hayatını kaybetti. Yarısı çekilen fil yarım kaldı ve bu yıl çekimleri tamamlamak için 4 Tane Dublör kullanılarak çekimler tamamlandı. Hızlı ve öfkeli 7 full izle fırsatını bizimle bulabilirsiniz.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.