Genel

Hobi edinmek isteyen bayanlara müjde!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Ev hanımları gündüz evde işinizi bitirdiniz, o gün bir programınız da yok, koskoca günü boşa geçirmek zaman harcamak yerine hem zamanınızı hem de eski eşyalarınızı değerlendirmek istemez misiniz? Veya hem becerikli olduğunuz hem de eğlenerek bir şeyler üretebileceğiniz alanlara yönelmek.. Ya da çalışan fakat boş zamanı olan hobi edinmek isteyen veya örgü örmek isteyip nasıl yapılır bilmeyen kadınlar..

Bir çok görseliyle size kolayca birbirinden farklı örgü modelleri sunabilecek, ilham veren dekorasyon ve süs yapımlarıyla üretkenliğinizi arttırabilecek http://www.hobidiyari.com adresine mutlaka göz atmalısınız.

KENDİN YAP

Saçlarım uzun ve güzel fakat bunu kullanamıyorum becerim yok diyenlerden misiniz? Bahaneleri bir kenara bırakarak videolu anlatımlarıyla bu sitede birbirinden farklı saç modelleri yapıp tarzınıza yenilik katabilirsiniz. Ayrıca masrafsız olarak sadece evinizde olan malzemelerle kolayca yapabileceğiniz bir çok süs eşyası veya günlük hayatta kullanabileceğiniz pratiklik sağlayan küçük eşyalar yapabilirsiniz.

Üstelik fotoğraflı veya videolu ve açıklayıcı anlatım biçimiyle bu site sizlere büyük kolaylık sağlar. Bütün bunları çocuklarınızla birlikte yapmak onların küçük yaşlardan itibaren yaratıcılıklarının gelişmesine ve el becerilerinin artmasına destek olur.

ÖRGÜ MODELLERİ

Çoğu kadının özellikle anneanne ve babaannelerimizin örgüyle sıkça haşırneşir olduğunu biliriz. Sevdiklerimizin emeğini de katarak ördüğü kazaklar, atkılar, bereler soğuk kış günlerinde daha bir sıcak tutar insanı. Daha değerlidir diğer kıyafetlerimizden. Siz de sevdiklerinize değişik örgü modelleri ile birbirinden farklı şeyler örerek onları mutlu edebilirsiniz. Hobi blogu olarak bu sitede hem yeni başlayanlar için öğretici nitelikte hem de farklı model yapmak isteyenler için fikir verici nitelikte birçok örgü modelleri mevcuttur.

Bebeğinize ya da torununuza örmek için rahatlıkla bulabileceğiniz bebek patik modelleri bulunmaktadır. Ayrıca banyoda sıkça kullandığımız lif modelleri için çesitli fikirler edinebilirsiniz.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.