Günün Android Uygulaması

Hopi – Günün Android Uygulaması

Hopi, kullanıcılarına onların istediği fırsatları sunan ve aynı zamanda da orantısız kazandıran yepyeni bir uygulama.

Hopi nasıl kullanılır?

• Uygulamayı aç, Hopi’nin sana özel nerede, ne kampanyası var, tekliflere ve fırsatlara göz at.

• Hopi kampanyalarından yararlanmak için alışverişte telefonundaki ‘Hopi Kimliği’ni kasaya göster.

• Hopi’yi kullanarak alışveriş yaptıkça Paracık kazan, kazandıkça harca.

• Hopi’ndeki fırsatları sürekli takip et, kazandığın Paracık’ları 2 kat, 3 kat, 4 kat, 5 kat… değerinde harca.

Paracık nedir?

Hopi’de yaptığın her alışverişten paracık kazanırsın.
Diyelim 100 liralık bir alışverişinden 30 paracık kazandın. Sonrasında Paracık’larının 3 katı değerli olduğu bir kampanya buldun. Mağazaya gittiğinde 90 liralık bir ayakkabıyı, önceden kazandığın 30 Paracık’ı 3 katı olarak değerlendirip bedavaya alabilirsin. Hopi sayesinde paran cebinde kalır.

Hopi’yi kullandıkça seni daha iyi tanır.
Bu sayede Hopi, her zaman sana özel “tam bana göre” dediğin kampanyaları önüne getirir.

www.hopi.com.tr

android-indirme

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

5 Yorum

  • Boyner’de oradaki arkadaşın teklifi üzerine kullanmıştım, güzel bir seçenek ama içinde kışkırtıcılık özelliği var 🙂 Şöyle ki 20 TL Hopi paranız olacak bu ürünü alırsanız deniliyor. Onu da indirim olarak kullanabileceksiniz güzel birşey bu kullanırsanız da faydalı. Fakat bu ürün x TL tutuyor 🙂 xx TL’ye tamamlarsanız alışverişinizi hopiniz 5’e katlanacak 100 TL indirim alacaksınız deniliyor işte orada kendinizi tutmayı bilmiyorsanız 🙂 onuda bunu da diye girişip, alışveriş çılgınlığı yapabilirsiniz.
    Sonuç olarak başarılı bir uygulama, insanları alışverişe teşvik ediyor. Kötü gibi bir yorum yaptım ama aslında değil şöyle ki örneğin kıyafet konusunda mevsimlik alışveriş yapan birisiyseniz bir mağazaya girerek, ayakkabısı osu busu bütün ihtiyaçlarınızı aldığınız zaman hopiniz varsa kârlı çıkıyorsunuz.

  • Bence Advange kart yerine çıkarttıklari bir sistem sadece zamana uyup QR kodu kullanıyorlar.Bu noktada boyner grup çok başarılı akılı yatırım, sağlam reklam ile yine bir marka oluşturdular tebrik etmek lazım bence.Bir sene içinde bankaların bu uygulama için kapılarında yatacaklarını düşünüyorum.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.