Cep Dünyası Sosyal Ağ

Instagram’a Arşivle Özelliği Geldi!

Yazar Eren Can

Instagram yeni bir özelliğini daha yayınladı. Instagram’da istemediğiniz fotoğraflarınızı silmeden arşiv bölümüne kaldırabileceksiniz.

Herkesin görmesini istemediğiniz, ancak tamamen silmeyi de istemediğiniz fotoğraflarınızı arşivinize ekleyerek elinizin altında tutabileceksiniz. Fotoğrafınızın hemen sağ üst kısmında bulunan 3 noktaya dokunup ardından Arşivle butonuna tıkladığınızda fotoğrafınız artık Arşiv’de depolanacak.

Arşivlediğiniz fotoğrafınızı dilerseniz profilinize tekrardan ekleyebiliyorsunuz. Fotoğrafınızdaki beğenme sayıları, tarihi ya da açıklamasında herhangi bir değişiklik olmuyor.

Son güncellemeyi yükleyerek bu özelliğe kavuşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

4 Yorum

  • İnsagram arşivle özelliği de Pinterestten araklama gibi duruyor ama zaten neyi orijinal ki her şey var 🙂 İnstagram araklama ile yükselen tek sosyal medya sanırım

  • Çok güzel bir özellik ben sürekli kullanıyorum bu güzel bilgilendirmeler için teşekkürler sürekli takip ediyorum sitenizi.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.